Люди Бродського намагалися перешкодити поліції здійснити слідчо-оперативні дії

Пісочний бізнес Бродського, як частина кримінально-олігархічного бізнесу, має свої особливості. Це – завдання шкоди екології (зокрема, гирлу та берегам річки Десна); завдання збитків приватним господарствам селян села Погреби Київської області, що за Троєщиною; розбиття київських доріг первантаженими самосвалами з краденим піском, що вивозиться з Річкового порту на Електриків, 12 у Київі. І, звісно, несплата податків.

Про це голова ГО «Антикорупційний захист, децентралізація та безпека», член Громадської ради при КМДА Ольга Коцько розповідала неодноразово, досить розлого і детально у багатьох ЗМІ, блогах, відеоблогах та в соціальній мережі ФБук.

Про цей кримінальний бізнес ще влітку було підготовлено відео у форматі документального фільму, куди увійшли як свідчення (інтерв’ю) селян села Погреби, так і хроніка проведення Пісочного протесту на столичній вулиці Електриків, 12.

ЗА ЦЕЙ МИРНИЙ, ЗАКОННИЙ ПРОТЕСТ І БУЛО ПОСАДЖЕНО ПІД ДОМАШНІЙ 60-ДЕННИЙ АРЕШТ ГРОМАДСЬКОГО ЛІДЕРА КОЦЬКО ОЛЬГУ.

Все просто! Є «таємницею Полішинеля», що олігархічно-кримінальний бізнес Бродського, який також пов’язаний із нардепом ОПЗЖ Шуфричем (давнім підлеглим-співпартійцем з СДПУ (о)) «патронує» Антон Геращенко – екс-нардеп «Народного фронту», заступник міністра Авакова.

Тому у липні на Електриків, 12 і стала можливою «газова» провокація «тітушки», який задувши газом всіх, з поліціянтами включно, тим не менше уникнув адміністративної відповідальності, натомість, за сфабрикованими, пофальшованими звинуваченнями під арешт було вкинуто громадського діяча Коцько Ольгу.

Це майже тримісячна передісторія Пісочного протесту активних киян разом з Ольгою Коцько, яка, можливо, хтозна(?), переросте у майбутньому в антиолігархічну демократичну революцію.

Та минулого тижня журналістам вдалося зафіксувати, як активісти з ГО «Антикорупційний захист, децентралізація та безпека» викрили розкрадання піску на Деревообробній, 5 у Київі.

Активісту Дмитру Головачу разом з трьома побратимами тоді перешкодив цілий взвод 25-30 душ якихось «православних» тітушок (вони назвалися нормальними православними людьми).

Але, виявляється, кримінально-олігархічний бізнес Бродського має ще одну темно-сіру сторінку.

Минулого тижня поліція спромоглася провести слідчо-оперативні дії на судні «Кий», який має вигляд такого собі земснаряду, що

ВИДОБУВАЄ ПІСОК В НЕНАЛЕЖНОМУ МІСЦІ НА РІЧЦІ ДНІПРО НАВПРОТИ міста УКРАЇНКА Київської області.

Але поліції перешкоджали люди Бродського – юристи на чолі з такою собі Мальвиною, яка представилася господаркою чи то підприємства, чи то судна «Кий».

Ця Мальвина того дня – 4 вересня 2020 року, перебуваючи на судні «Кий, відзначилася дещо дивною, якщо не сказати, девіантною поведінкою.

Зокрема, журналістові, який робив матеріал про слідчо-оперативні дії Нацполіції на судні «Кий», ця Мальвина запропонувала публічно:

«ВИ МОЖЕТЕ ПОЧИНАТИ СВІЙ РАНОК У «МЕНЕ» В КАБІНЕТІ ЗА КАВОЮ.»

Добре, хоч, не вечір у ліжку «за будуарною бесідою»!

А коли журналіст-нишпорка сказав, що, як офіцер запасу, не працює на олігархів і не знається з їхніми «прислужницями», то у відповідь почув:

«ЯК МЕНЕ ВСЕ ЦЕ ДІСТАЛО!»

Не менш «цікавими» на судні «КИЙ» були і вчинки юристів-адвокатів олігарха Бродського.

Приміром, чоловік, який назвав себе адвокатом Кругликовим (юрист сторони Бродського – авт.) повідомляв за мобільним зв’язком (очевидно, комусь доповідав) відверту брехню про дії поліцейських, які здійснили слідчо-оперативні дії.

Зокрема, цей Кругликов збрехав, таке: «Невідомі особи на чолі з поліцією…»

Тобто зі слів адвоката сторони Бродського виходило, що поліція керувала кимось, натомість, насправді СОГ Нацполіції прибула на судно сама і почала здійснювати слідчо-оперативні дії на предмет, як стало відомо журналістам,

ЧОМУ СУДНО «КИЙ» ВИДОБУВАЄ ПІСОК У НЕНАЛЕЖНОМУ МІСЦІ РІЧКИ ДНІПРО?

І ЯК ЕКІПАЖ СУДНА «КИЙ» ПРИМУДРИВСЯ ДО 3 ВЕРЕСНЯ ВИДОБУВАТИ ПІСОК, ЯКЩО 3 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ СУДНО «КИЙ» ПРОХОДИЛО ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЮ (ПЕРЕЛІЦЕНЗУВАННЯ), НЕ ВІДБУВАЮЧИ З МІСЦЯ НЕЗАКОННОГО ВИДОБУВАННЯ (ТОБТО КРАДІЖКИ) ПІСКУ.

 Всі ці запитання виникли у поліціянтів з СОГ, що викликало труднощі у капітана судна. Також поліціянтам знадобилися оригінали документів.

Саме оригінали документів на судно «Кий» і на право проводити «крадіжку піску» в цьому місці річки Дніпро мала привезти співробітниця Бродського Мальвина.

Натомість, привезла групу підтримки дивних адвокатів Бродського, які чинили тиск на дії СОГ Нацполіції, а на додачу, ще й публічно, у присутності журналістів, фактично обрехали поліцейських.

Чим закінчиться чергова темна історія у хроніках кримінально-олігархічного «Пісочного бізнесу» Бродського – покаже найближчій час.

У слідчо-оперативної групи Нацполіції є досить можливостей для проведення справді чесного і законного розслідування.

Та чи не почне такому розслідуванню заважати заступник Авакова, екс-нардеп яценюківського «Народного фронту» Геращенко, який досьогодні «патроновув» пісочний бізнес Бродського і, відповідно, його партнера з ОПЗЖ?

Чомусь здається, що події найближчих днів (буквально, вересня 2020 року – авт.) перешкодять таким можливостям пана Геращенка.

Ігор Рудич, незалежний журналіст,

Член Спілки офіцерів України

vyboranema.in.ua

2 thoughts on “Люди Бродського намагалися перешкодити поліції здійснити слідчо-оперативні дії

  • 11 сентября, 2020 в 22:03
    Permalink

    Известный певец Володя Высоцкий распевал: «Так оставьте не нужные споры, я себе уже всё доказал, лучше гор могут быть только горы, на которых ещё на бывал». Для особенно меня ожидание прочтения Всех ваших последних статей таковое же волнующее событие, как для В. Высоцкого упование похода в горы.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика