Що стоїть за погромом «Київської міської лікарні 2» під час війни рф проти України?

В київській лікарні на Попудренка, 36 знищили доросле опікове відділення і тепер не надають відповідну допомогу фронтовикам.

Навесні 2022 року під час бойових дій на Київщині в київську міську клінічну лікарню на вулиці Попудренка, 36 привезли пораненого фронтовика. Але директор лікарні Пехньо Тетяна особисто відмовила вояку у наданні медичної допомоги. Це схвилювало його побратима Миколу Грінчука, який привіз бойового товариша у досить важкому стані. Пан Микола попросив надати допомогу пораненому захиснику України. Натомість, дії директорки лікарні Пехньо Тетяни сягнули за межу гуманності і суперечили клятві Гіпократа, адже, тільки уявіть, пані Пехньо викликала проти пораненого фронтовика та його побратима наряд поліції.

Про факт ненадання медичної допомоги військовику стало відомо військовому журналісту.

Дослідивши інцидент з ображеними фронтовиками, журналіст зіткнувся з приголомшливими реаліями.

З’ясувалося, що від жовтня 2021 року Комунальним неприбутковим підприємством «Київська міська клінічна лікарня 2» керує Пехньо Тетяна, яку до того двічі звільняли з посади очільника київського пологового будинку.

https://dengi.ua/business/1810917-millioner-iz-roddoma-kak-glavvrach-zarabotala-na-bezbednuju-zhizn

Двічі розжалувана Пехньо якимось дивом, тим не менше, очолила лікарню і заходилася буквально нищити цей медичний заклад. Приміром, було знищене доросле опікове відділення і багато ще чого. 
Інше медичне відділення персоналу лікарні вдалося відстояти… шляхом своїх звільнень. Тетяна Пехньо звільнила близько 200 досвідчених лікарів та медичних сестер. 
Гінеколог, керівник-«невдаха» Пехньо заходилася вершити професійні долі досвідчених хірургів, терапевтів та інших медичних фахівців не її профілю.

Те, що створювалося десятиліттями (відділення, досвідчений персонал, особливо, лікарі з іменем) було фактично розігнано за кілька місяців перед повномасштабним вторгненням та під час його. 
Як саме двічі розжалувана особа примудрилася буквально поруйнувати медичне надбання цілої громади Києва? 
Реалії у лікарні, якою керує Пехньо, приголомшують. ДИРЕКТОР змогла насадити атмосферу страху. Для цього постійно проводилися так звані 5-хвилинки ненависті, що могли тривати й понад годину. Нашій редакції повідомили джерела, що це були таки собі «потоки свідомості» Пехньо Тетяни, коли безпідставно ображалися і звинувачувалися медичні фахівці. Лунали заяви, що вони не працюють або погано працюють. 
За інформацією від закошмарених джерел, директорка таке коїла, щоб на місті унікальної лікарні створити платний пологовий будинок та, що називається, викачувати останні грошенята із зубожілих внаслідок рашистського нападу київських породіль. 
Та Пехньо Тетяна прорахувалася, образивши ненаданням медичної допомоги захисників України. Це стало відомо журналістам та громадськості. 
Крім того, директорка серйозно «наламала дров» з коштами. Настільки серйозно, що новопризначені бухгалтери, побачивши накоєне, звільнилися навіть не будучи розрахованими. Аби лише не відповідати за фінансові викрутаси Тетяни Пехньо. 
Ці та інші факти зловживань (а їх, на жаль, значно більше за викладене) журналіст-розслідувач повідомив у Державне бюро розслідувань України, а після того стисло ознайомив громадськість, військовослужбовців та авдиторію у соціальній мережі Фейсбук.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=583520959944733&id=100009532301081

Громадяни у Фейсбук запитують

чи є у діях директорки Пехньо Тетяни ознаки колаборації з агресором?

Це, безперечно, буде перевіряти СБУ, як варіант, за результатами розслідувань ДБР. 
Кілька днів тому Пехньо Тетяна робила кроки, що можуть призвести до закриття «Київської міської лікарні 2» під час активної фази у війні рф проти українського народу.

Тож далі буде, а про всі неправомірні дії Тетяни Пехньо буде відомо читачам і  глядачам Фейсбук

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009532301081

YouTube

та інтернет-ресурсу

vyboranema.in.ua

6 thoughts on “Що стоїть за погромом «Київської міської лікарні 2» під час війни рф проти України?

 • 14 июля, 2022 в 09:29
  Permalink

  Тетяна Пехньо!!!! Хамовита!Груба!!Не здатна до керівництва особа!!!!Я особливо пропрацювала молодшою медсестрою у відділенні паліативної допомоги для онкохворих при КМКЛ 2,та те що зробила вона з цим відділенням за час свого керівництва -це жах!!!!!Як для персоналу так і для пацієнтів!!!!!Я розрахувалась,пішла!!!!Бо працювати під таким ,,керівництвом,,не можливо!!!!!!Ми за свій ТРУД(а це робота з повністю лежачими пацієнтами!)не отримували на руки навіть фіксованої мінімальної!!!!! зарплати!!!!Все що робилось — то для того,аби змусити людей піти,або збільшувати об’єм роботи,і зменшувати оплату!!! Можна багато ще чого розповісти!!!!!Одне скажу -їй там не місце!!!!!

  Ответ
  • 16 июля, 2022 в 06:26
   Permalink

   На жаль,подібних скарг достатньо, щоб правоохоронні органи порушили провадження.
   Втім, постає ще багато запитань…

   Ответ
  • 19 июля, 2022 в 07:11
   Permalink

   Це жахливо!
   Але Правда мусить перемогти.
   Алгоритм простий. Писати скаргу в ДБР про розтрату коштів, фактичне звільнення медиків, цькування персоналу, несплата платні. Сплата платні в неповному обсязі. Ненадання медичної допомоги.
   Фактичне закриття, знищення підструктур лікарні у воєнний час.
   Ви факти краще знаєте.
   Адреса Державного бюро розслідувань України — Київ, вул. Петлюри, 15.
   Думаю, ДБР підключить і СБУ. Працювати вони вміють коли хочуть.
   А коли фактаж є, повірте вони працюють як нормальні нишпорки (сискарі).
   А я, як цивільний та військовий журналіст, допоможу персоналу, громаді і правоохоронцями якомога повніше встановити факти нищення Київської міської лікарні 2 під час війни.
   На разі, від Вас треба для початку Одну скаргу в ДБР України.
   Десяток скарг (певен, їх там може бути і ) і лікарню 2 — врятуємо.

   Ответ
 • 18 июля, 2022 в 20:27
  Permalink

  Навіть приймальне відділення..підступно змусили написать заяву за власним бажанням. Йшла друга доба чергування, вимотані, на роботу через блокпости, чергування по 2-3 доби підряд.
  Якщо треба -буду свідком.

  Ответ
  • 19 июля, 2022 в 06:56
   Permalink

   Дякую за позицію та за інформацію. Звісно, потрібно бути свідком знищення лікарні. Так, треба свідчити про факти знущання над лікарями, медсестрами та інш. медперсоналом. Одна скарга в Державне бюро розслідувань (вул Петлюри, 15) вже написана. Ця скарга потрапила в Національну поліцію.
   Алгоритм простий. Пишете скаргу в ДБР України про відомі вам факти. Ви їх знаєте добре. Під тиском кількості скарг ДБР України відкриває провадження, або, принаймні, надсилає в Нацполіцію. Там готова справа завбільшки у товстий том. Знищення опікового дорослого відділення. Ще й під час війни. Ненадання медичних послуг. Несплата зарплатні. Сплата зарплатні у неповному обсязі. Незаконне звільнення лікарів, медсестер — персоналу. Очевидно, має місце розтрата коштів.
   Пишіть скаргу в ДБР України, Петлюри, 15. Свідчать у відкритих кримінальних провадженнях. Відкрити має ДБР та/або Нацполіція.
   Таких ображених медиків — багато.
   Витратіть годину в день, а то й менше. І ми спільними зусиллями зупинемо знищення Київської міської лікарні 2 , яку створили за гроші киян, а не Пехньо, між іншим.
   І Пехньо знає, в чому її провина.
   Організуйтеся, напишіть кожна (кожен по обгрунтованій скарзі в ДБР), можете і Клічку. Але головне — в ДБР України.
   Знищення лікарні на Попудренка, 36 — це дуже кримінально, незаконно.
   І можете коментувати на Фейсбук (Ігор Рудич) під відео. Ситуація ганебна , так не повинно бути.
   Також коментуйте на Ютуб «Правда Рудича». Просто коротенькі факти.
   Я вам гарантую, що через медіа, ДБР України, через медіаресурси журналіста Рудича Ігоря Ви, Ваші колеги, і громада Києва :
   1. Збереже лікарню,
   2. Притягне Пехньо до відповідальності,
   3. Покладе край ганебним конкурсам.

   Перемога мусить бути за вами.
   А я своїм досвідом — допоможу.

   Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика