Громадський активіст виявив розкрадання піску на Деревообробній, 5 у Київі

Нелегальний пісочний бізнес на Деревообробній, 5

Активіст ГО «Антикорупційний захист, децентралізація та безпека» Дмитро Головач виявив ознаки розкрадання піску за адресою: Київ, вулиця Деревообробна, 5.

Територія біля Дніпра, на яку з барж краном вивантажували пісок, який хутко вивозили самосвали, не була огорожена парканом. Замість нього деінде лежали автомобільні шини.

Самосвали хутко вивозили пісок з вул. Деревообробна, 5. 3 вересня 2020 р.

Активіст, маючи посвідчення та відповідний лист з КМДА, намагався у невстановлених осіб з’ясувати яке саме підприємство видобуває пісок та яка охоронна фірма охороняє те підприємство.

Не отримавши відповідей на прості запитання, Дмитро Головач повідомив невстановлених осіб, які сказали, що вони є нормальні православні люди, про участь у розкраданні піску.

Після кількахвилинної відео- та фотозйомки журналістом для майбутнього розслідування про нелегальний пісочний бізнес на Деревообробній, 5, Дмитро Головач разом з трьома колегами та журналістом відійшов до своєї автівки.

Раптом (це було 3.09.2020 близько 11.00 – 11.20 – авт.) на території з’явилися невстановлені особи у кількості 20-25 осіб в чорних одностроях. Вони без зайвих слів заламали активіста та його побратимів, хоча він – Дмитро Головач попередив, що викликав поліцію і запропонував дочекатися правоохоронців.

Також досить швидко особи в чорних одностроях перешкодили журналісту знімати відеосюжет.

Також, як повідомив Дмитро Головач, йому погрожували «порізати його та спалити автомашину», а біля виходу з території, яка має адресу: Деревообробна, 5, невідомі люди в чорних одностроях погрожували журналісту вилучити відеокамеру.

Слідча оперативна група (СОГ) Нацполіції МВС їхала на місце злочину понад 2 години. Натомість, поліцейський в малиновому береті, який був присутній під час нападу «тітушок» на активістів та журналіста, бачив все на власні очі.

Та коли журналіст кричав до нього «ПОЛІЦІЯ! ПОЛІЦІЯ!», цей поліціянт в малиновому береті повернувся спиною та явно бездіяв.

За фактами перешкоджання журналістській діяльності та нападу на 4-х активістів з погрозами завдати тілесні ушкодження ножем Дмитру Головачу і спалити йому авто – близько 14 години 3.09.2020 складено протоколи.

Як прокоментував ситуацію сам Дмитро Головач на Фейсбук журналіста Ігоря Рудича,

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009532301081&fref=nf&__tn__=%2Cdm-R-R&eid=ARA4LE__r_AD8fhrHMSSoibEGZ9Eep7KDkOlS6b8zP6t6JaQAxgaD0GSR-ZnxUXrtY1iHR3KKCNILld4

поліція (СОГ) їхала близько 2-х годин, натомість тітушки з’явилися впродовж 5-ти хвилин. То яка структура більш «ефективна»?

vyboranema.in.ua

One thought on “Громадський активіст виявив розкрадання піску на Деревообробній, 5 у Київі

  • 5 сентября, 2020 в 08:58
    Permalink

    Один из самых знаменитых людей своего периода, Архимед, заявил: «Дайте мне точку опоры и я переверну весь мир». Ваши заметки, на мой взгляд, имеют нужность ради человека не меньше, чем упомянутый «рычаг» сего большого математика.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика