Бізнес під коксом?

На Електриків, 12 у столиці знову вивозять пісок зі значними первантаженнями. Днями це встановили активісти Ольги Коцько. Сама член Громради при КМДА Ольга Коцько — очільник ГО «Антикорупційний захист, децентралізація і безпека» — перебуває під тривалим домашнім арештом. Її «закрили» фактично за проведення законної, зареєстрованої, мирної акції. Саме після незаконного посадження під домашній арешт Коцько, і стало можливим далі вивозити пісок з перевантаженнями. І це призводить до руйнування столичних доріг.

Якщо уважно придивитися до цієї товарної накладної, то можна побачити, що сумарна вага вантажівки з піском складає 57 тон 840 кг. Вага піску — 38 тон 960 кг.

Ця інформація з’явилася на Фейсбук сторінці Ольги Коцько. І там же, поряд з цією накладною є фото розбитої дороги біля вїзду на Електриків, 12, звідки тепер (під час домашнього арешту Ольги Коцько) вантажівки вивозять пісок з перевантаженнями.

Розбиття доріг біля Річкового порту. Електриків, 12, Київ.

Отже, що відомо насьогодні?

Бродський краде пісок, який вивозять з перевантаженнями, а Геращенко — заступник Авакова — патронує цей кримінальний бізнес. Саме це розслідувала і неодноразово повідомляла для ЗМІ Ольга Коцько. Першу частину зібраних матеріалів, відео та фото пісочного протесту можна переглянути в цьому журналістському відеосюжеті.

Якщо ви переглянете це відео, то зрозумієте, що поступово пані Коцько вийшла на досить впізнаваних осіб українського кримінально-політичного договорняка, який у народі та серед деяких непригодованих експертів називається

ОЛІГАРХІЧНА СИСТЕМА

Отже, які карти маємо на руках?

Бродський Юрій (син Михайла Бродського) займається пісочним бізнесом. Публічно це виглядає так ніби пісок весь час намивається з Дніпра в Обухівському районі. Та Ольга Коцько встановила, що пісок також видобувався з порушеннями на Десні біля села Погреби, що за Троєщиною.

Зібрана Коцько інформація якось недуже зацікавила правоохоронців.

Нацполіція-то відкрила кримінальне провадження, але до відповідальності не були притягнуті винуватці незаконного видобутку піску біля Погребів на Десні.

Натомість, до відповідальності була притягнута сама активістка Коцько. Це, щоправда, сталося не зразу, але поліція проти активістів і особисто Коцько Ольги почала діяти з першого ж дня пісочного протесту (який триває вже понад 42 дні.)

Вже першого дня пісочного протесту на Електриків, 12 поліціянти завдавали активістам тілесних ушкоджень, перешкоджаючи мирній акції. Після такого поліцейського перешкоджання довелося навіть викликати швидку допомогу.

В перший день протесту дії активістів час від часу фіксували якісь невідомі (невстановлені особи), втім поліціянти були вельми занурені у протидію активним киянам. Тобто настільки занурені, задіяні, якось дивно вмотивовані, що тягали активісток і активіста-чорнобильця по асфальту, наче «тузік шмату». Загалом, на кожного активіста було виділено до 4-х співробітників МВС:

  • поліціянти, які практично охороняли «бізнес» на Електриків, 12
  • поліціянти, які, протидіючи активістам, таскали їх по асфальту
  • так званий Спецназ у малинових беретах (дуже нагадує БЕРКУТ)
  • та різні СОГ (слідчо-оперативні групи), які тупо ігнорували скарги активістів про вчинення злочинів, як-от, погроза ножем (це відображено у журналістському відеосюжеті), вчинена «водієм вантажівки» проти активістів;

Вже у перший день пісочного протесту особисто проти Ольги Коцько «поліціянти Геращенка» почали фальсифікувати справу.

Та робилося таке фальшування якось примітивно і навіть кумедно.

Отож смердюча «липа» (липова, сфальшована справа) якось не шилася легко. Не складалося. Не щастило поліцейським особам з Подільського райуправління поліції, бо ж, з’ясувалося, що

активні кияни разом з Ольгою Коцько зафіксували ЗБУТ КРАДЕНОГО, і саме «збут краденого», виходить, захищали поліціянти з Подільського райуправління Нацполіції. При цьому, вчиняючи посадові правопорушення.

Окрилені своєю правотою, група киян — АТОвці, підприємці, і просто небайдужі громадяни чисельністю до 12 осіб — що називається «поламали ситуацію», трансформували злочинне статус-кво.

Попри інциденти на кшталт «водій з ножем» , персонал, що працює на Бродського, передусім, водії, почали усвідомлювати, що возити пісок без перевантаження — правильно, законно, безпечно, і не псує київські дороги.

Та, очевидно, така законність і правильність не влаштовувала хазяїв пісочно-кримінального бізнесу. Бродський втрачав надприбутки, про що повідомляла Ольга Коцько.

На додачу, активісти з громадської організації, яку очолює пані Коцько Ольга, відшукали в районі Видубичів вантажівки зі зрубаною деревиною дуже дивного походження. Після певного аналізу, виходило що до цієї деревини мав стосунок нардеп з ОПЗЖ Бойко.

Проаналізувавши факти про пісок і деревину, член Громради при КМДА Ольга Коцько публічно звернулася до Президента України, МВС, СБУ, Генпрокуратури. Все це відображено в 17-хвилинному журналістському відеосюжеті. (Див. вище).

За кілька днів після цього проти Ольги Коцько та інших киян на Електриків, 12 було вчинено провокацію.

Охороняти бізнес Бродського на Електриків, 12 прибули молодики в чорній формі без розпізнавальних знаків. І наступного дня один з них розпилив газ у напрямку поліцейських та активістів. Це чітко видно на цих фото.

«Тітушка» Бродського розпиляє газ
На фото видно, що від газу, розпиленого «тітушкою» Бродського (чоловік в чорній формі без розпізнавальних знаків), постраждав поліцейський та активісти

Та «крайньою», винною у цій провокації «провопохоронці» почали робити Коцько Ольгу та її активістів.

Попри те, що газова провокація «тітушки Бродського» відбулася на очах заступника начальника Подільського райуправління нацполіції, який є і на останньому (газовому) фото, весь «пісочний» протест Коцько Ольги спецназівці в малинових беретах «запакували» в автобус. І відвезли з Електриків, 12 до Подільської райуправи.

Понад 12 годин кільком активістам з порушеннями обмежували свободу. Їх називали невстановленими особами, натомість, вони надали цілком конкретні документи для ідентифікації, зокрема, студентські квитки.

Тож чому керівництво Подільської райуправи НАЦПОЛІЦІЇ незаконно протримало активістів понад 12 годин? Хочете відповіді? Цитую інсайдерську інфу.

Бо «Геращенко особисто кричав», тобто тиснув «на Крищенка», і вимагав протиправних дій у стосунку до активістів та голови громадської організації Ольги Коцько.

Після 12-ГОДИННОГО незаконного утримання Ольгу Коцько випустили з установи МВС і вона дала інтерв’ю YouTube каналу ИГОРЬ РУДИЧ.

Ольга Коцько відсиділа добу разом з політв’язнем Юлею Кузьменко в одній камері.

Поліціянти намагалися «пришити» Коцько перешкоджання законній підприємницькій діяльності.

НЕ вийшло. Тоді через суд — у Подільському райсуді Київа відбулося кумедне і ганебне дійство — ОЛЬЗІ Коцько намагалися нафальшувати завдання тілесних ушкоджень, тобто опіків очей поліцейського від застосування газу (який застосував, як видно на фото, «тітушка Бродського».)

І ця фальшивка не пройшла.

Але ж, очевидно, треба було виконувати замовлення, бо ж (і це таємниця Полішинеля) «Геращенко кричав на Крищенка».

Тож суддя мала за будь-якого приводу тупо «закрити» Ольгу Коцько. Тому була вигадана повна нісенітниця. Прокурор почав просити суддю Корнілову посадити Коцько під домашній арешт, бо

Подільські поліціянти бояться пані Коцько Ольгу. Раптом жінка прийде під їхні оселі і почне їх лякати і всіляко переслідувати!!!

Суддя Корнілова вислухала цей «опус прокурора», подивилася на «переляканого» мєнта — «орла Геращенка». У залі всім була зрозуміла абсурдність і шизофренічність ситуації.

Далі Корнілова (УВАГА!!!) поприсила Ольгу Коцько не дивитися на неї — на суддю, бо мовляв «Ольга суддю гіпнотизує поглядом».

Після такого «шоу» можна було очікувати на будь-яке непритомне рішення. І воно було оголошено суддею Корніловою.

Слідча суддя Корнілова засудила Ольгу Коцько до 60-ти діб домашнього арешту. Для чого?

ПиСи. Для того, щоб не боялися подільські «правопохоронці», щоб «вантажівки Бродського» далі могли розбивати столичні автодороги, щоб «Геращенко міг безперешкодно патронувати пісочну тему», щоб «тітушки Бродського» могли сміливо розпиляти газ в обличчя подільським поліціянтам, а Юрій Бродський міг і далі незаконно видобувати пісок там де він хоче.

Раніше про кримінальні бізнеси писали тут.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика