Хто намагається зірвати вибори ректора в Національному медичному університеті імені Богомольця?

Завтра – 3 вересня 2019 року – мають відбутися вибори ректора Національного медичного університету імені Богомольця.

Йдеться про другий тур виборів, натомість перший тур відбувся 30 травня цього – 2019 – року. Того дня явка виборців на виборчу дільницю була надзвичайно висока. 90 % колективу НМУ Богомольця прийшли зробити свій вибір. Очікується, що так само згуртовано колектив готовий прийти і 3 вересня. Прийти і віддати голоси за кандидата на посаду очільника ВНЗ.

Втім до керівництва Університету надходять загрозливі сигнали — заяви про планування провокацій та підготовку до блокування виборчого процесу.

Хто ж саме планує влаштувати такі блокування? Йдеться про прихильників Катерини Амосової, яку минулого року було звільнено з посади ректора.

Варто нагадати, що пані Амосову було звільнено з посади ректора за численні порушення та виявлені корупційні схеми. Після того її прибічники почали блокувати роботу Університету і навіть штурмом брати (!) кабінети у ректораті.

Законним шляхом, через судові процеси було відновлено навчальний процес в Національному медичному університеті Богомольця, розблокували рахунки цього вищого навчального закладу.

Та звільнена через корупцію екс-ректорка не зупиняється і намагається брутальною силою вирвати крісло у ректораті.

Законний вибір може зробити лише колектив Університету, адже в демократичній країні не можливо допустити до ручного управління в таких ВНЗ, як медичні інститути. Бо ж корупція у медичних ВНЗ логічно породжує корупцію у лікарнях, що загрожує життю та здоров’ю пацієнтів.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика