Печерську загрожує реванш?

Тема реваншу розмаїта, проте завжди печальна для суспільства.

Така інформація мандрує київським Печерськом. От про що пишуть на Фейсбук печерські активісти.

Останнім часом призначення на керівні посади у країні дедалі більше вимагають замислитись: “Що, дідько, взагалі коється?! Бо ж на стратегічних посадах з’являються особи або непрофесійні, або схемники з минулих часів. 

Напередодні з’явилася інформація про те, що у Печерський район столиці повертається особа, яка у свій час, керуючи цим районом, загрузла у корупції, що призвело до занепаду у багатьох напрямках.

“Вітайте”, звільнений улітку минулого року новим Президентом України, Сергій Мартинчук повертається, але ж не на керівника Печерської РДА, а на посаду заступника.

З досьє, що його опубліковано було на сайті

http://kievvlast.com.ua/base/dose-_martinchuk_sergej_aleksandrovich?fbclid=IwAR0AfcTqg-zmIF4FHGCL2vDBiZ_3XV5IEcJOzTaYZzetr9onactXtl8w_-g

кидається у вічі членство Мартинчука у Партії регіонів.

https://antikor.com.ua/articles/109977-v_internete_pojavilosj_zajavlenie_glavy_pecherskoj_rga_o_vstuplenii_v_partiju_regionov

Також цей діяч спромігся, перебуваючи на посаді очільника Печерського району, оновити свій автопарк: помінято досить непоганий Volkswagen Touareg 2004 року на “крутий”  Land Rover Range Rover Sport 2014  року.

«Сергей Мартынчук — мальчик ниоткуда.» — пише про нього портал АНТИКОР

http://kievvlast.com.ua/news/glava-pecherskoj-rga-sergej-martynchuk-v-2017-godu-smenil-svoj-vnedorozhnik-na-range-rover-sport-2014-goda-vypuska?fbclid=IwAR1y2auW_IcCpNiWjWNsp33CBBKzME8c9mAAu_9eS_0VPd7GUbByz9V0_5M

Природньо, що таке можливе призначення здатне звести нанівець усі позитивні зміни в районі, що намітилися останнього часу.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика