Триває рейдерська атака на комітет мікрорайону ОСН «Видубичі»

18 січня 2022 року Остапенко Анатолій — відомий квартирний аферист — зайшов у приміщення КМ ОСН «Видубичі» і, здійснюючи психологічний тиск, з матюками та погрозами вимагав у голови КМ ОСН «Видубичі» Чмиха Олександра ввести до складу ОСН його — Остапенка — людей.

Відео атаки Остапенка масово поширюють печеряни у соціальній мережі Фейсбук.

ЦЕ вже не перша спроба рейдерити ОСНи з боку псевдоактивіста, який відомий багатьом печерянам та київським активістам здійсненням квартирних афер в Печерському районі столиці.
Відвідувачі Фейсбук стурбовані такою нахабністю і безкарністю Остапенка. А пояснення просте: квартирного афериста нiбито (?) покривають у Печерському ГУ Нацполіції в м. КИЄВІ. Про це повідомила киянка Галина Мельничук тут

Раніше Остапенко Анатолій вимагав у голови КМ ОСН «Злагода» Надії Мудренок списки в’язнів концтаборів, які проживають у Печерському районі. 
Не отримуючи бажане, Остапенко вдається до погроз і паплюження незгодних в групах соцмережі Фейсбук, які він «віджав» у Печерського активіста киянина Олега Кльопи.


Про всі протиправні дії злочинної групи Остапенка Анатолія, зокрема, і про незаконне утримання Остапенком громадян та зникнення киян — написано тут.

http://vyboranema.in.ua/?s=%D0%9E%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE+

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика