Stella International Beauty Awards – нагороди для найкращих чи ОСКАРи для криміналу?

14 вересня 2019 року у столичному клубі «Freedom» відбулася церемонія нагородження премії «Stella International Beauty Awards».

От як про це написано на сайті цієї премії.

«В культурном центре Freedom Hall состоялась третья церемония награждения премии Stella International Beauty Awards 2019 – единственной в Украине профессиональной премии, отмечающей лучших профессионалов в области красоты и здоровья.

Более 35 000 голосов за 271 номинанта отдали люди со всей Украины. География конкурса охватила Одессу, Харьков, Львов, Днепр и Киев. Финальным решением Экспертный совет, состоящий из профессионалов медицины и бьюти-индустрии, определил лучших в 23 номинациях.»

Одним з лауреатів премії є Василь Храпач – пластичний хірург.

Йому, як повідомляє сайт премії, було вручено так званий BEAUTY-ОСКАР .

Таким виглядає пан Храпач на сайті премії.

https://stellaward.com/awards/2019/vote/hrapachv/138?fbclid=IwAR3sol6rL8G-HQ9ZfdNAVeHzlSniX_8_wFb8imluFrQiGiJytcNyemHd3Fg

Василь Храпач попри 2 кримінальних провадження отримав Оскар від премії Stella International Beauty Awards

Втім, у нагородженого цією гучно розпіареною премією, виявляється, є «скелети у шафі» — моторошні історії з життя.

Про це розповіла у себе на Фейсбук невістка пана Храпача – Олександра Барчук.

«Завтра чергове засідання суда, якраз перед ним родина Храпачів різко згадала мій номер телефону. Почались погрози та звинувачення спочатку від Храпача Василя, а потім вже після мого зауваження, що мені досі невідомо номер телефону його сина, Олександр Храпач вирішив згадати, що в нього є вайбер, на який я писала, коли мій син був викрадений.

Так ось з 26.07 мені ніхто не телефонував, ніхто не писав і взагалі до моменту настання суду ми з сином не були їм цікаві. Дмитра переховували ДВА МІСЯЦІ. Два місяці дитині брехали про мати. На два місяці дитину розлучили з матір‘ю і не збирались повертати. Тепер ж стверджують буцім-то ми переховуємось, що є цілковитою неправдою.

Я не залишала офіційних звернень, де збираюсь бути з сином. Дитина після усіх подій перебуває досі у стресі та потребує психологічної реабілітації, знає, що його викрали з садочка і дуже боїться, що це повториться знову. Та кого це цікавить, коли дорослим дядькам на це начхати.»

Alexandra Barchuk28 липня

Тобто 5 років Храпач Олександр тебе не було, а тепер коли мені вдалось через два місяці знайти і повернути сина, ти виставляєш фото.
Чому ж Діма розповідає, що ти лише іноді з ним грався, а постійно була твоя мати?!

Два тижні тому мені повідомили місце, де бачили машини схожі як в родини Храпач. Після двох місяців пошуку сина це було як нитка за яку треба хапатись. І ось 26.07.2019 я побачила біля будинку в селі Мала Салтанівка машину Василія Васильовича Храпача, а в ній був мій син. Я вибігла до них, звичайно ж їхній Форд був заблокований і ці люди не збирались його відчиняти, усіляко демонструючи свою зверхність. Проте на моє щастя Діма був не пристібнутий та знаходився на передньому пасажирському кріслі. Побачивши мене він сам відчинив двері та кинувся мені на руки. Далі ми поїхали додому.

Тепер ми нарешті разом. Моєму синові відмовляли в дзвінках мамі, дарували купу подарунків аби він не плакав, а ще як він сам казав, робили дуже багато фото. Так, його ніхто не образив фізично, але його розлучили з матір‘ю і брехали в тому коли він зможе мене побачити, а тепер виставляють фото як круто вони провели літо. Як на мене, то це просто бридко.

Дякую усім хто мені допомогав. Сподіваюсь, що ці люди не спробують розлучити сина з матір‘ю знов.

https://www.facebook.com/alex.fister.7?eid=ARAnSOp2kkUN4sVaAJC0eyY6A5WGcfXuQOPdx3kvQuzqdWTqIygcfdO8MW7VDQtjncrsDBR4w-YG14kH

Виявляється, відомий хірург і лауреат премії Храпач практикує погрози своїй колишній невістці.

Докладніше про це можна дізнатися тут. Журналісти телепроекту «Гроші» вже висвітлювали моторошну історію викрадення дитини, в якій «відмітився» Василь Храпач — майбутній ОСКАРоносець премії Stella International Beauty Awards .

Але й це далеко не повна історія ОСКАРоносного лікаря.

Київський адвокат Ігор Сєрков розповів про справжній кримінальний шлейф оскароносця. Виявляється, щодо діяльності хірурга Василя Храпача відкрито 2 кримінальних провадження.

Виходить, діяльність оскароносного хірурга, лауреата гучної премії Stella International Beauty Awards оповита кримінальним шлейфом.

Ба навіть більше – адвокат Сєрков прогнозує, що найближчим часом процесуальний статус оскароносця змінеться.

І ці моторошні подробиці про «оскароносця» повідав фаховий адвокат. І йдеться в цих повідомленнях саме про те, як пан Храпач виконував свої обов’язки хірурга.

Тож постає запитання, як спеціалісти, журі та інші фахівці могли відібрати таку людину для отримання Оскара від Stella International Beauty Awards?

Чи не підважує це авторитет самої премії?

Адже ОСКАР від Stella Beauty International Awards для людини з кримінальними провадженнями і зіпсованою репутацією …  Чи це не є нонсенсом? Ми вже ніби прожили ті часи, коли кримінальники сиділи в журі конкурсів краси? Чи завдяки премії Stella Beauty International Awards  нам дається відчути цю суміш гламуру і краси, приправлену певною часткою криміналу?

Vyboranema.in.ua звертається до засновника Stella International Beauty Awards Дмитра Слоссера з проханням прокоментувати ситуацію щодо нагородження Василя Храпача:

Як визначали переможця, які були експерти, якими були результати голосування у випадку з хірургом Василем Храпачем?

Чому хірург Василь Храпач, який проходить у справі про шахрайство та неналежне виконання лікарських обов’язків, отримав премію?

Журналістам Vyboranema.in.ua відомо, що пан Храпач тривалий час працював під керівництвом пана Мішалова, який є чоловіком скандально відомої екс-ректорки Нацмедуніверситету імені Богомольця Амосової. Ми простежуємо тут можливий певний вплив на вибір премії, можливу певну корупційну зацікавленість з боку Stella International Beauty Awards у випадку з врученням премії Василю Храпачу. Прокоментуйте, будь ласка, чи не «мотивував» пан Храпач Вас, пане Дмитро Слоссер, або когось з команди
Stella Beauty International Awards?

З цими кількома запитаннями ми звернулися за коментарем до пана Дмитра Слоссера. Його асистентка отримала весь цей матеріал на електронну пошту та в особистий Месенжер. Пані асистентка люб’язно повідомила, що надіслала посилання на цей матеріал пану Дмитру Слоссеру.

Однак, далі журналістові сайту було сказано, що

  1. Пан Дмитро Слоссер дуже зайнятий;

2. Що Дмитро Слоссер, виявляється, є звичайним експертом
Stella Beauty International Awards , а не засновником або керівником
Stella Beauty International Awards .

З цього виходило, що Дмитро Слоссер не «палає бажанням» коментувати як саме хірург з кримінальними провадженнями Василь Храпач примудрився отримати нагороду від
Stella Beauty International Awards .

Дивним також є те, що Дмитро Слоссер якось швидко виявився звичайним експертом премії Stella Beauty International Awards.

Хоча, приміром, на сайті «Клуб найкращих людей»
https://bestpeopleclub.com/stella-international-beauty-awards-2019.html

він — Дмитро Слоссер — позиціонований як організатор.

Премией Stella International Beauty Awards мы хотим показать, что преданность профессии – это не просто пустые слова, — говорит организатор, известный пластический хирург Дмитрий Слоссер. 

Vyboranema.in.ua і надалі наполегливо добиватиметься відповіді, як саме Stella International Beauty Awards «примудрилася» вручити нагороду хірургу з 2-ма кримінальними провадженнями. Тож

Далі буде…

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика