І ТЯГНУЛАСЯ РУКА КОМІРНИКА МОСІЙЧУКА ДО НАРОДНИХ ГРОШЕЙ?

В Шевченківському райсуді Києва судять Вадима Мосійчука, 25 ВЕРЕСНЯ 2019

Якимось дивним чином (чи то Божиим промислом) в один день 25 вересня 2019 року відбулися дві взаємопов’язані події.

Задля того, щоб читачі більш правильно сприймали на побутовому рівні і розуміли, що ж то воно таке держрезерву України пояснюю наступне. Система державного матеріального резерву – це така утаємничена від суспільного контролю державна комора, яку очолює головний комірник країни, тобто Голова державного агентства резерву України Вадим Мосійчук. Результати її діяльності мають право перевірити тільки члени Рахункової палати, які мають доступ до державної таємниці. Завдяки оприлюдненню результатів Аудиту держрезерву, який здійснила Рахункова палата, ЗМІ і суспільство у квітні 2019 року дізналися про кричущі факти у діяльності Голови Держрезерву України Вадима Мосійчука. Прикриваючись таким утаємниченим положенням законодавства та тим, що він сповідує цінності західної демократії, Вадим Мосійчук у 2015 році запровадив диктаторсько-корупційний стиль управління системою державного матеріального резерву. Метою цього була концентрація у своїх руках одноособової централізованої економічної влади над державними грошовими потоками і матеріальними ресурсами, знищення конкуренції між суб’єктами господарювання галузі та усунення досвідчених працівників і керівників, які заважали у реалізації корупційних схем. Така діяльність призвела до зупинки роботи декількох державних підприємств, що спричинило загрозу повного розвалу системи державного матеріального резерву України. А тепер щодо взаємопов’язаних подій.

25 вересня 2019 року о 08 годині 15 хвилин у Шевченківському районному суді міста Києва відбулось чергове судове засідання за справою №761/13307/19. Суддя Мартинов Є.О. здійснював кримінальне судочинство за ч.2 ст.367 КК України відносно обвинуваченого і відстороненого від виконання обов’язків Голови державного агентства резерву України Мосійчука Вадима Адамовича, службова недбалість якого завдала державним інтересам збитків на суму понад 6 млн гривень.

А уже наприкінці дня 25.09.2019. Кабінет Міністрів України оприлюднив Розпорядження від 25 вересня 2019 р. N 831-р Про звільнення Мосійчука В. А. з посади Голови Державного агентства резерву України, яким передбачено наступне:»Звільнити Мосійчука Вадима Адамовича з посади Голови Державного агентства резерву України відповідно до частини першої статті 87-1 Закону України «Про державну службу». Багаторічна боротьба, яку з 2016 року вели представники громадянського суспільста, завершилась закономірним рішенням Уряду.

Проте залишився неприємний осадок від того, що у продовж цих років Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, директор НАБУ Артем Ситник, і нинішній керманич концерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус вперто захищали Вадима Мосійчука від звільнення і були глухі до волання ЗМІ і громадськості про кричущі порушення у діяльності цього діяча. Якби реакція Прем’єр-міністра буда cвоєчасною, то і державі не були б нанесені збитки на сотні мільонів гривень, і сам Вадим Мосійчук можливо не сів би на лаву підсудних.

        З вищенаведеного можна зробити два висновки:

    –  уся повнота влади передбачає усю повноту відповідальності;

    – ігнорування високопосадовцем думкою громадянського суспільства і ЗМІ і порушеня закону приводить до лави підсудних.

Георгій Удайський, журналіст

3 thoughts on “І ТЯГНУЛАСЯ РУКА КОМІРНИКА МОСІЙЧУКА ДО НАРОДНИХ ГРОШЕЙ?

 • 27 сентября, 2019 в 08:53
  Permalink

  Анекдот: Мойша, на тебя села муха. Абрам, ты хочешь сказать, что я говно?
  Ну что ты, Мойша, я и не подумал.
  Но разве муху обманешь?

  Ответ
 • 27 сентября, 2019 в 09:11
  Permalink

  К данной ситуации походит следующий Анекдот: Мойша, на тебя села муха. Абрам, ты хочешь сказать, что я говно? Ну что ты, Мойша, я и не подумал. Но разве муху обманешь?

  Ответ
 • 11 марта, 2020 в 07:40
  Permalink

  Судячи з того, що накоїв М., він, щонайменше, недолугий манагер.

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика