Сергійчук Сергій Іванович або скарби конторських, епізод 1

Сергійчук Сергій Іванович

«Кохано, сьогодні їду трусити «комерсів». Тобі хутро звідти привезти?… Не треба? Тоді я — грошима.»

З телефонної розмови співробітника СБУ та його дружини. Часи Януковича.

Що не кажи, а «контора», як в народі іноді називають СБУ, завжди надавала дещо більші можливості, для людей чесних або порівняно чесних. Що ж до відвертих чи прихованих пройдисвітів та негідників, то фактор «контори» посилював кримінальні таланти просто-таки в арифметичній або навіть геометричній прогресії. І от вже «прості смертні» офіцери наче за порухом чарівної палички ставали власниками незлецьких шматків майна, нерухомості, бізнесу і, звісно, грошенят.

Не вірите? Читайте та переконуйтеся.

Такий собі Сергій Іванович Сергійчук.

Служив в Службі безпеки УКРАЇНИ, донедавна — полковник СБУ, а сьогодні — заступник начальника Центру, начальник відділу «Держспецзв’язку».

З 2006-го року  був офіцером Діючого Резерву у різних департаментах СБУ, а остання посада в «конторі» — офіцер Діючого Резерву у Департаменті захисту національної державності СБУ.

Але судячи з його оприлюдненої  декларації, пан Сергійчук даремно «часу не гаяв», захищаючи Національну Державність України.

Під час служби в напівтаємному відомстві Сергій Іванович Сергійчук якось напівтаємно нажив всього того, що для щастя треба:

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_51e0441a-1b7d-4f86-99f3-6cc500241657

—        квартиру у Києві площею 104 кв. м.

—        садовий (дачний) будинок площею 449,8 м.кв. з надвірними будівлями та спорудами, якому більше личить назва такого-собі двоповерхового палацику.

Тут важливою є ремарка: будинку Сергія Івановича Сергійчука в живописному селищі Михайлівка-Рубежівка, яке вже впало до вподоби декому з українських нардепів та інших елітаріїв (а що? Сусідів також треба вміти добирати), більше пасує назва маєток імені Народного депутата України або й міністра.

Це також характеризує пана Сергійчука як людину успішну й позитивну.

Кому там зле живеться за часів пізнього олігархату? Тож вчіться! Живе людина і не сумує.

До речі, під час розслідування з’ясувалося, що у Сергія Івановича Сергійчука є не один будиночок, а навіть два будинки у Михайлівці-Рубежівці Київської області. На відео ці будиночки знаходяться поряд.

Та у Декларації другий будиночок не вказано, позаяк другу «хатинку» записано на сина пана Сергійчука — Максима Сергійовича . До речі, сина пана Сергійчука С.І. — МАКСИМА СЕРГІЙОВИЧА СЕРГІЙЧУКА — не вказано у декларації батька.

Крім того, на сина записано також низку компаній. Відтак, цей факт дозволяє приховати весь обсяг статків «справжнього полковника».

Ну а що ж то за будиночок, та без землі?

Сергій Іванович Сергійчук і тут «не підкачав». Як свідчить його декларація, у тій же Михайлівці-Рубежівці йому стовідсотково належить земельна діляночка площею 1 199 м.кв.

Що? Замаленька? Не вразило? То нічого.

Під час своєї напівтаємної, «звитяжної»  служби «в конторі» Сергійчук Сергій Іванович, як то кажуть, нажив ще 3 ділянки площею 2 500 м.кв. у Дзвінковому Васильківського району Київської області.

А ще дві ділянки в тому ж населенному пункті (площею 2 500 м. кв.) має дружина пана Сергійчука – Ганна Борисівна.

Хто сказав, що українці не можуть в своїй країні отримати ділянку землі? АТОвці, інваліди, чорнобильці та інші? То, напевно, невдахи й ледарі.

От у Сергія Івановича Сергійчука і його сім’ї з цим все гаразд. Тож не треба тут гудити нашу славну олігархічну дійсність. Дорогу осилить той, хто йде. Стукайте і Вам відкриють, а життя, напевне, є щедрим до наполегливих.

Між іншим, якщо Вас не вразила інформація про «арсенал» квартир (вище згадувалося про квартиру площею 104 кв. м. у Києві), не поспішайте Сергія Івановича Сергійчука у квартирній номінації записувати в лузери, адже пані Сергійчук Ганна Борисівна у квартирній номінації, що називається, «захистила честь родини».

Ганна Борисівна володіє оселею загальною площею 187, 4 кв. м., що її вартість згідно з декларацією становить 1 млн. 736 тисяч 63 гривні.

Як справжній захисник «національної державності», Сергій Іванович Сергійчук також має ну надто шикарний автомобідь — Land Rover Discovery 2015 року, вартістю (на дату набуття у власність, володіння чи користування) 920 тисяч гривень.

«Крутий» Land Rover Discovery — щоб круто захищати Національну Державність

Яка гарна! Зразу видно, що у Сергія Івановича Сергійчука наче вроджений потяг до прекрасних, дорогих і стильних «залізних коней».

Дещо підозрілим, якщо уважно почитати декларацію Сергія Івановича Сергійчука, видається і той факт, що навіть перебуваючи на державній посаді, будучи офіцером СБУ наш герой примудрився стати бенефіціаром виграних тендерів на суму небагато-немало – 14 млн. 884 тисячі 554 гривні. Що ж виходить? Служив собі спокійно Сергій Іванович рідній Батьківщині на непильній роботі в СБУ, а тим часом бізнес-компанії його дружини ТОВ НВП «СЕДЕМ» і ТОВ «СЛАФ РЕАГЕНТ», де він був вигодонабувачем, вигравали мільйонні тендери.

Чи не сприяв Сергій Іванович Сергійчук бізнес-успіхам приватних структур своєї дружини з висоти своїх посад у «конторі»?

І на останок, щоб вже остаточно порадіти успіхам та заможності Сергійчука Сергія Івановича та його сім’ї, варто дочитати до завершення його цікаву декларацію.

Як то кажуть, у гарного «конторського» все при ньому: і будиночки з квартирами, й діляночки з машинами. І значні, гарні суми у валюті:

—        10 тисяч доларів США;

—        30 тисяч доларів США, що задекларовані на дружину – Галину Сергіївну;

—        204 тисячі 639 доларів США, що їх Сергій Іванович Сергійчук позичив третім особам;

—        і нарешті, 6 млн. гривень, які матуся пана Сергійчука С.І. – пенсіонерка Сергійчук Галина Георгіївна – позичила сину, про що йдеться у декларації.

Та, на жаль, у Декларації пана Сергійчука С.І. якось «сором’язливо втаємничено», що на пані Сергійчук Галинау Георгіївна — маму-пенсіонерку — Сергійчук С.І. також оформив чимало приміщень та фірм.

Що ж сказати? Гарно жити – не заборониш. Надто — коли дуже хочеться.

Постає лише одне єдине запитання.

Звідки у колишнього офіцера СБУ Сергія Івановича Сергійчука такі значні статки?

Як казав Джон Девісон Рокфелер, я могу отчитаться за каждый заработанный мною миллион, кроме первого.

Втім, не виключено, що Сергію Івановичу Сергійчуку таки доведеться відзвітуватися «за перший мільйон», оскільки ця «інфа» й багато іншої вже потрапило до НАБУ.

Читачів епізодів про «Скарби конторського» може здивувати також майже пікантна подробиця про наявність у Сергія Івановича РАХУНКУ В ОДНОМУ З ШВЕЙЦАРСЬКИХ БАНКІВ.

Гроші офіцера СБУ Сергійчука С. І. надійно зберігаються у Швейцарії

Мабуть, так зручніше захищати  Національну Державність України.

Тож, як кажуть, запасайтеся попкорном в очікуванні Епізоду-2 про «Скарби конторського».

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика