В Україні з’явилася схема: Як за допомогою суддів та чорних нотаріусів рейдернути з Державної власності України практично будь-який об’єкт

Наближається до винесення якогось судового рішення справа спорткомплексу «ВОСХОД», що її розглядають в Апеляційному господарському суді Києва.

Нагадаю, що спорткомплекс «ВОСХОД» є об’єктом колишнього Київського радіозаводу і перебуває у державній власності України. Про це, зокрема, свідчать документи, які є у матеріалах судової справи.

І про це неодноразово повідомляла Ольга Коцько – член громради при КМДА.

Та попри це, громадяни РФ, зокрема, такий собі пан Камєнскій

Громадянин РФ Камєнскій не заперечує, що хоче приватизувати спорткомплекс «ВОСХОД»

та колишній нардеп путінської «Єдиної Росії», полковник РФ Крупчак

Екс-депутат «Єдиної Росії» Крупчак В. Я. виглядає природньо з російським прапорцем

(знайомство з Крупчаком Камєнскій заперечив в коментарі журналісту Рудичу, але визнав в розмові з активістом, який тут же повідомив про це в коментарі, що збирається приватизувати СК «ВОСХОД» — авт.)

намагаються «віджати» з державної власності України спорткомплекс «Восход», будинок культури «Дніпровець» та ще дещо.

В інформпросторі України стараннями передачі «Надзвичайна ситуація» та низки незалежних інтернет-ЗМІ та ресурсів справа рейдерства «ВОСХОДУ» набула певної гласності і резонансу.

Передусім, спорткомплекс захищають київські діти-спортсмени. Кожного засідання маленькі кияни зі своїми батьками і тренерами виходять нагадати суддям Апеляційного господарського суду Києва (на Шолуденка, 1) у кого росіяни хочуть «віджати» через суд спортивне майбутнє.

Київські діти-спортсмени захищають спорткомплекс «ВОСХОД» від громадянина РФ Камєнского, ексдепутата путінської «Єдиної Росії» Крупчака і нечесного судочинства

Впродовж минулого тижня вихор подій почав стрімко «закручуватися».

14 грудня 2020 року (позаминулого понеділка) на чергове засідання не пустили трьох журналістів. Головуючий суддя Пантелієнко перешкодив знімальній групі ICTV та журналісту ІА «УКРПРЕС-ІНФО» (ukrpress.info), заборонивши журналістам знімати у судовій залі.

https://linkodrom.com/links/659896.htm

http://mir-publishers.net/component/k2/item/130678

Про перешкоджання законній журналістській діяльності, що є кримінальним злочином (ст. 171 ККУ) було повідомлено на гарячу лінію (ІМІ) Інституту масової інформації України.

https://imi.org.ua/news/u-kyyevi-zhurnalistiv-ne-pustyly-na-sudove-zasidannya-i36690

В матеріалі ІМІ та аналізі юриста ІМІ є висновок про ознаки кримінального правопорушення в діях судді Пантелієнка.

“Таким чином, можна дійти висновку, що недопуск журналістів на судове засідання не ґрунтувався на вимогах закону, а отже має ознаки перешкоджання законній професійній діяльності журналіста, що є кримінальним правопорушенням, передбаченим статтею 171 Кримінального кодексу України”, – зауважив юрист ІМІ Алі Сафаров.

У четвер 17 грудня 2020 року сталася інша непересічна подія у рейдерській епопеї росіян проти «ВОСХОДу». Громадянин РФ Камєнській та його київський поплічник намагалися через приватного реєстратора Євгена Незнайка додати до реєстру інформацію про приватну власність відповідних обєктів (спорткомплексу «ВОСХОД»). До цього, вже інший приватний реєстратор (не з Києва, а Львівської області) незаконно «приватизував» відповідні об’єкти (СК «ВОСХОД»).

Таким чином, в Україні з’явилася кричущо незаконна схема:

ЯК ЗА ДОПОМОГОЮ ЧОРНИХ РЕЄСТРАТОРІВ ТА НЕЗАКОННІ СУДОВІ РІШЕННЯ РЕЙДЕРНУТИ ПРАКТИЧНО БУДЬ-ЯКИЙ ОБ’ЄКТ З ДЕРЖВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ.

Але фаховий юрист, член КМДА Ольга Коцько наче «сніг на голову» з’явилася в офісі нотаріуса Незнайка разом з батьками дітей-спортсменів та активістами і викликала Нацполіцію на предмет

крадіжки низки об’єктів з держвласності України.

Абсолютно невипадково того ж дня – у четвер 17 грудня 2020 року — біля названого офісу нотаріуса Незнайка наче круки злетілися громадянин РФ Камєнскій та кілька його київських помічників.

Член ініціативної групи поставила незручні запитання помічникам Камєнского.

Всі учасники «рейдерської операції» були зафіксовані журналістами.

Під вечір 17 грудня незаконний запис про «приватну власність» об’єктів Державної власності України зник.

На деякий час Держвласність у Києві на вул. Бориспільська, 8 навіть засвітилася в реєстрі як «приватна».

Таким чином, російська сторона (по-іншому, ГО «СК ВОСХОД») прийшли в Апеляційний госпсуд Києва на судове засідання 21 грудня 2020 року «не підготовленими». У суддів Апеляційного господарського суду Києва не було формальних підстав визнати об’єкти Державної власності України «приватною власністю».

Досьогодні, попри наявність в матеріалах справи документів про Держвласність цих об’єктів, судді на це ніяк не реагують.

21 грудня головуючий суддя Пантелієнко повторно перешкодив журналістам знімати в судовій залі 13 Апеляційного господарського суду Києва.

Це діяння, яке на думку ІМІ має ознаки злочину, було трансльовано в соцмережі ФЕЙСБУК.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2846239822370400&id=100009532301081

Цього разу суддя Пантелієнко не згадав навіть Ковід, лише сказав:

«Є трансляція на Ютуб».

По завершенні судового засідання неупереджена фотокамера зафіксувала достатньо місця, щоб розташувати 2-х чи навіть 3-х журналістів в 13 залі суду.

21 грудня 2020 року в 13-й залі Апеляційного госпсуду Києва було менше учасників і досить місця для 3-х журналістів

Про перешкоджання журналістам з боку судді Пантелієнка було написано заяву в Нацполіцію.

А тим часом, упродовж судового засідання 21 грудня 2020 року

Хто вирішує спортивне майбутнє київських дітей? Екснардеп «Єдиної Росії», полковник РФ Крупчак? Суддя Івченко?

діти-спортсмени, батьки, тренери, активісти, члени громради при КМДА

звертали увагу громади Києва та ЗМІ на особливості такого судочинства у досить цікавому і креативному флешмобі.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика