Підпис Кличка підробили, а документ сфальшували — викрили кияни-активісти

Учорашній скандал на засіданні «Комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва», спричинений тим, що Розпорядження про формування нового складу Комісії, Положення і особовий склад виявилися такими, що повністю суперечать тим, які були узгоджені громадою Києва та міським головою два роки тому, отримав несподіване і яскраве продовження. 


На сайті КМДА розпорядження № 1234 від 3 червня 2021 року було розміщене за підписом голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. Не заступника, не виконуючого обов’язки, а саме голови адміністрації. І особисто ним підписане. 

https://www.facebook.com/shock.kiev/videos/2656594974645019/


Коли ініціатори створення Комісії стали вимагати приведення Розпорядження до тих принципів, які були узгоджені на перемовинах київської громади з міським головою два роки тому, голова Комісії наполегливо намагався протиснути саме той варіант, який оприлюднили на сайті. Але активісти не поступалися і зажадали запросити міського голову на засідання для обговорення проблеми. Не дійшовши згоди з головою комісії, вони відмовилися від подальшої участі в засіданні і залишили залу зі словами «ми йдемо до Кличка». 

Про інцидент було написано на сторінці «Штабу оборони Києва» у фейсбуці, почалися перепости. І тут раптом виявилося, що Розпорядження на сайті вже змінене, і особовий склад членів комісії виправлено. Така поступливість чиновників КМДА здивувала. Але ненадовго.

Стало відомо, що 3-го червня Віталія Кличка в Києві не було.  


Звичайно, у професійного боксера довгі руки, але не настільки, щоб підписувати документи з іншого міста. Втім, цілком достатні, щоб деякі спритники спробували загребти ними жар, тобто сфальшувати документ в своїх інтересах, а відповідальність покласти на міського голову. 

https://www.facebook.com/shock.kiev/videos/2656594974645019/

Хто саме сфабрикував фальшиве розпорядження і підробив підпис голови столичної адміністрації, ми не знаємо.

Сподіваємось, це встановить слідство.

Олександр Місюра, Штаб оборони Києва

https://enigma.ua/articles/u-klichka-veliki-ruki-nimi-dobre-zhar-gresti

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика