На будівництві житлокомплексу «Едельдорф» у Києві знайшли людські рештки

Поблизу цього ПЕЧЕРСЬКОГО кладовища просто на кістках будують «ЕДЕЛЬДОРФ»

На будівельному майданчику майбутнього елітного житлового комплексу «Едельдорф» знайшли людські рештки. Йдеться про фрагменти скелету померлої людини.

Це моторошне відео відзняли журналісти телепроекту Правда.тут

https://www.pravdatut.ua/n4405/

Окрім телевізійників докладно епопею зведення житла на людських кістках (будівництво «ЕДЕЛЬДОРФ» триває за 20-30 метрів від діючого цвинтаря) висвітлює інтернет-ресурс Інформатор.

Будівництво триває з порушеннями, бо суперечить низці будівельних норм. Цікаво, як багато людей забажають жити у квартирах з видом на могили, у будинках (зводяться одразу дві 26-типоверхівки), які стоять на людських рештках?

ЖК «EDELDORF» будується на кістках українців — б’ють у дзвони журналісти з активістами

Такому аморальному і незаконному будівництву на Печерську активно протистоїть громадськість Києва. Натомість, тітушки які раніше нападали на громадських активістів-антизабудовників, поводили себе зухвало. Вони плювали в обличчя громадським діячам. І це відбулося під час карантину.

За фактом виявлення людських решток – фрагментів скелету людини – мав бути складений поліцейський протокол, але, як повідомили журналісти, поліція не приїхала на виклик. Підлеглі Авакова проігнорували виклик.

Поліція дуже завантажена боротьбою з «безмасочниками»

Про таке безмірне будівництво «Едельдорфу» (вул. Старонаводницька, 42-44) киянам відомо давно: порушуються будівельні та етичні норми, та міська влада не реагує, поліція практично бездіє. І тут багато «чому?» Чому, передусім, менеджмент будівельної компанії вважає, що має право змусити громадян України жити на кістках предків, співвітчизників?

В Україні тенденція — злобудовники будують на кістках українців. Чи випадково?

Постає низка запитань: чи такі високі покровителі «на горі» у ЖК «Едельдорф»?

А можливо, ця будкомпанія переслідує не отримання комерційного «профіту», а досягнення певної антиукраїнської, ритуальної мети?

Здавна у ритуалах чорної магії використовували людські черепи

Відомо ж, що вороги русичів-українців (хозари — авт.) з кісток наших видатних воїнів, як-от Святослава Хороброго, виготовляли предмети повсякденного вжитку і навіть коштовні кубки.

З черепів РУСЬких князів вороги робили чаші і кубки

Неповага до пам’яті і решток РУСИЧІВ-українців є властивою рисою хозарської знаті. Але то все — історія. Та чи канули в лєту ті стародавні, темні культи чужинців?

Темні культи несуть енергетику занепаду

Чи не сповідують їх сьогодні злобудовники ЖК «Едельдорф», які «женуть» висотки на кістках українців?

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика