Чиновника Зеленського викрито у підіграванні пісочній мафії

Останнє скандальне призначення Зеленського

Ще й місяця не пройшло, як на посаду голови Броварської РДА Зеленський призначив такого собі Георгія Біркадзе.

http://kievvlast.com.ua/base/dose-birkadze-georgij-avtandilovich

Чиновник не встиг пропрацювати й місяця на посаді, як розкрився в усій «красі».

16 жовтня на ресурсі YouTUBE з’явилося відео наради в Броварській РДА, на якій пан Біркадзе почав за здравіє, а завершив за упокій.

Йшлося про законність у пісочному бізнесі на території району.

Спершу з вуст президентового призначенця пролунали слова, про законність в цьому аспекті, про те, що підприємці повинні сплачувати податки, самосвали з піском не мають бути перевантаженими і розбивати дороги.

Ну просто тези з багаточисельних виступів Ольги Коцько – голови ГО «Антикорупційний захист, децентралізація і безпека», члена Громради при КМДА, яка від середини червня бореться з пісочною мафією «Бродський і Ко».

Та паралельно громадськості стало зрозуміло, що пан Біркадзе підіграє цій самій пісочній мафії а-ля Бродський, Шуфрич і Ко (з ОПЗЖ).

Після того, як депутатський корпус трьох селищних рад Броварського району (Погребиської, Зазімської та Пухівської) відмовився давати «червоне світло» Бродському у його незаконному, неекологічному видобутку піску на територіях Погребів, Зазім’я, Пуховки у крісло Голови Броварської РДА було інкорпоровано чиновника, який би «поламав» депутатів цих селищ і забезпечив панам Бродським подальший незаконний видобуток піску на Броварівщині.  

Саме з настроєм «страх потеряли» — (цитата Біркадзе — авт.) Георгій Біркадзе провів нараду в Броварській РДА.

(Взагалі, щодо пісочної проблеми чей чиновник провів вже декілька нарад, тож відчувається на якому пильному контролі тримає пісочну «тему» Георгій Автанділович.)

Та шила в мішку не сховаєш, і прямо на нараді присутні почули інформацію, що чиновник «грає» в інтересах Бродського.

Таку інформацію оприлюднив адвокат Денис Ципін.

У відповідь чиновник Біркадзе почав кричати, тиснути на поліцейських, сваритися в стилі «Страх потеряли». Саме остання погроза стосувалася підприємців, які незадоволені монопольним становищем підприємства «Річковий порт» Бродського на ринку піску.

Після такої хамської наради адвокат Денис Ципін – представник ТОВ «Позитив-В» звернувся до президента України, Кабінету Міністрів України та голови Київської облдержадміністрації щодо притягнення Біркадзе до дисциплінарної відповідальності, припинення тиску на суб’єктів господарювання, а в разі виявлення ознак криміналу в діях Беркадзе попросив повідомити відповідні антикорупційні органи.  

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика