ОПЗЖ і Геращенко: київська активістка, виявивши екологічну шкоду від видобутку піску, розворушила «олігархічне кубло». Активістку викликають до суду

Розслідуючи по нелегальному піску та екології,
активістка натрапили на деревину нардепа з ОПЗЖ

17 червня активістка Ольга Коцько – член Громадської ради при КМДА — виявила екологічну шкоду, яку завдав і завдає нелегальний видобуток піску на річці Десна поблизу села Погреби.

Громадська діячка того дня побувала у Погребах (Київська область, кілька хвилин їзди від масиву Троєщина), зафотографувала понівечені береги Десни, дерева у воді та інше.

Того ж дня активістка зібраний фотоматеріал доставила у відповідний підрозділ Нацполіції України у Броварах. Член громради при КМДА Коцько спромоглася переконати поліцію у необхідності відкриття Кримінального провадження.

Аби додати сміливості поліціянтам з Броварів у пісочно-екологічному  розслідуванні (з’ясувалося, що цю пісочну тему негласно патронує аж цілий заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко) та щоб прикути увагу київської громадськості до руйнування берегів Десни, до завдання екологічної шкоди, активістка Коцько зібрала безстроковий протест.

Група незалежних журналістів зацікавилася темою неекологічного підприємництва і, висвітлюючи протест Ольги Коцько з метою зібрання інформації, побувала у Погребах, на Десні, притоках Десни.

За результатами кількаденного фільмування було підготовлене це відео.

Під час роботи журналістів над сюжетами, активісти Коцько ще й відшукали невідомо де спиляну деревину. Пані Коцько заявила, що до тієї деревини має стосунок Народний депутат України Бойко Володимир.

Також в темі (видобуток піску на Десні, транспортування піску з Київського річкового порту на перевантажених вантажівках) «засвітився» Народний депутат України Шуфрич Нестор.

Днями стало відомо, що за проведення цього протесту Ольгу Коцько викликають до суду.

Громадська активістка офіційно звернулася до Президента України та керівників Правоохоронних органів держави.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика