Герантократи-ДАIвці взяли владу в Святошинському районі столиці

Ветерани МВС нещодавно перемогли у конкурсі на здобуття посад в Управлінні соціального захисту Святошинської РДА в Києві. І перемогли масово.

От вони — «свіжі обличчя», що опікуватимуться соціальним захистом киян-святошинців.


Це — Павленко Леонід Валерійович, Солом’яний Анатолій Володимирович, Кислий Олександр Олексійович, Хмельницький В’ячеслав Едуардович, Климчук Роман Сергійович,  Карпенко Валерій Кузьмович,  Циганков Петро Володимирович, Тихоненко Микола Васильович, Денисяка Руслан Іванович.

Всі — ветерани МВС, колишні співробітники ДАІ. 


Причина такого запаморочливого «бліцкригу» — проста, як думка середньостатистичного українського чиновника. Взяття ексДАІвцями посадових вершин в РДА, якою керує Павловський Сергій Анатолійович, пояснюється тим, що всі названі «няшки»-пенсіонери МВС були співслужбовцями Павловського Анатолія Сергійовича — тата нинішнього голови Святошинської РДА. 

Павловський Анатолій — люстрований полковник МВС. Захищав режим Януковича

Раніше тато-голови Святошинської РДА Павловського був люстрований, як полковник МВС.

Про це, зокрема, повідомляв ресурс Politeka

https://politeka.net/uk/news/society/924628-jeks-i-o-rektora-nmu-im-bogomolca-naumenko-gotovit-zahvat-vlasti-v-vuze-s-pomoshhju-byvshih-pravoohranitelej-banditov

Мабуть, щоб компенсувати психологічний удар, що його міг завдати процес люстрації батьку-міліціянту, син — Сергій Анатолійович Павловський вирішив взяти на посади багатьох друзів-товаришів тата — Павловського Анатолія Сергійовича. 

І працевлаштував пенсіонерів-ДАІвців пакетним способом. 

Також, як повідомило джерело Святошин LIVE, очолює Управління молоді та спорту теж колишній ДАІвець — Леончук Дмитро Леонідович.  

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=187907489742702&id=111709617362490

Про самого Павловського Анатолія (люстрованого міліціянта-татуся) та його специфічні «таланти» гарно написали науковці Університету Богомольця.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2873975329536260&id=100007714634471

Для повноти картини варто додати, що на інших відповідальних посадах в Святошинській РДА ну абсолютно випадково опинилися також фахівці ДАІ МВС, такі як завідувач відділу корупції Третяк Василь Васильович.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика