Росагентура «світиться» і «палиться»

«Птенец гнєзда Петрова»

Кремль в Україні розгорнув небачену активність. Та сили Світла теж не сплять.

Джерело нашого ресурсу повідомляє, що

мешканець міста Одеси Сергій Шаменков, маючи шовіністичні, антиукраїнські погляди, відверто працює на російську армійську розвідку – ГРУ Генштабу РФ, зокрема, бере активну участь у видавничій діяльності військово-пропагандистського фонду «Русские витязи», що очолюється полковником ГРУ Юрієм Желтоногіним – ветераном Федерального управління авіаційно-космічного пошуку та порятунку при МО РФ. Щоб було зрозуміліше, завдання цього управління – надавати шпигунам ГРУ та спецназові ГРУ підтримку з повітря. А патронується фонд особисто Головномандувачем ВПС РФ, з минулого року – генерал-лейтенантом Сергієм Дроновим.

Співпраця Сергія Шаменкова з цим фондом у 2016-2020 роках полягала у допомозі в випуску пропагандистських ідеологічних книг антиєвропейського та антиукраїнського змісту серії

«Ратное дело»,

що видається в рамках президентської програми патріотичного виховання громадян РФ президента РФ Володимира Путіна.

У книгах критикуються українські вчені, висновки яких відкидаються, натомість вихваляються російські гарнізони та буцімто «миротворча» діяльність російських воєвод в Україні.

Одна з книг узагалі була написана на особливий грант президента РФ Володимира Путіна з вивчення механізмів стійкого контролю над приєднаними територіями Росіійської держави: військово-адміністративної присутності та фіскальних практик у Малій Росії, виданий 2017 року.

Політична вмотивованість цього «дослідження» агресією проти України тут більш, ніж очевидна.

Шаменков також систематично друкується у військово-патріотичному часописі «Старый Цейхгауз», який видається саме цим фондом.

Теми його публікацій присвячені вихвалянню війська Петра Першого. У тому, числі 2014 року, в розпал російсько-української війни, він надрукував спільну статтю з полковником ГРУ, видним путінським дипломатом Олексієм Степановим – радником при постійному представництві Росії при ЄС.

Усі ці публікації та інформація про них цілком доступні в мережі.


З’ясувалося також, що Шаменков, починаючи з 2016 року, під час війни, вів антиукраїнську пропаганду на російських реконструкторських форумах, доводив там, що ніяких українців не існувало, що їх, як і шаровари, придумали у XVIII столітті, а до того вони були русскімі і малороссіянами. Він близько товаришує й активно співпрацює з відомим українофобом, діячем згаданого вище фонду Роберто Паласіосом-Фернандесом і діячем окупації Криму, знаним сепаратистом, співробітником часопису «Старый Цейхгауз» Ігорем Дзісем.

Окрема сторінка діяльності Сергія Шаменкова – Російське військово-історичне товариство, утворене відповідно до Указу президента РФ Володимира Путіна від 2012 року й очолюване самим Путіним.

Для потреб цього товариства Шаменков не лише допомагає видавати книги тематики діянь Петра Першого в 2016 році, але й протизаконно добуває з музеїв України дані про священні для путінців особисті речі того ж Петра Першого.

Є думка, що він та його бригада прямо фінансуються відділенням ГРУ Дванадцять-біс, відповідальним за пропаганду.

Сергій Шаменков, фото з сайту ukrinform.ua

Як повідомляє цей блог, Сергій Шаменков «пустив коріння» у літературно-видавничій царині України.

«Темпора» на службі в Шаменкова: корисні ідіоти чи троянські коні рашизму?

https://olchomenko.blogspot.com/moloda-divchina-potrebuie-dopomogi-na-operaciju 2021/07/blog-post.html?m=1

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика