Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України привітав з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Шановні бойові друзі — військовослужбовці Сил спеціальних операцій! Від імені Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом!

Сили спеціальних операцій – один із наймолодших родів українського війська, який за короткий час продемонстрував високий рівень вишколу, професіоналізму та майстерності. На мужніх плечах воїнів-спецпризначенців покладена відповідальність за виконання широкого спектру спеціальних і бойових завдань у найекстремальніших умовах, а також проведення складних військових та інформаційно-психологічних операцій. Дорогі побратими, Ви показали бойову стійкість, мужність та відвагу під час проведення Антитерористичної операції та у складі операції Об’єднаних сил. Разом з іншими підрозділами Збройних Сил України Ви робите найважливішу справу – захищаєте незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини. Ваше бойове гасло «Іду на ви!» — справжній символ незламності та нескореності, який підкреслює Вашу готовність дивитися в очі ворогу та наперекір перешкодам цілеспрямовано досягати своєї мети, а слова

«Тихо прийшов, тихо пішов»

підтверджують здатність завжди залишатися непоміченими.

У цей святковий день, сердечно дякуємо і вклоняємось всім воїнам-спецпризначенцям за самовіддану службу на благо зміцнення Української держави та її обороноздатності. Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, наснаги, оптимізму, невичерпної енергії та незламної віри у свої сили!

Слава Україні!

Разом переможемо!

генерал-лейтенант Сергій НАЄВ

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/1295782087490768

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика