Сергійчук Сергій Іванович або чому нам конче необхідна декриміналізація СБУ


Сергійчук Сергій — офіцер СБУ — був викритий підприємцем Олексієм Маркусем
2 будинки (і автомобіль поряд) офіцера СБУ СЕРГІЙЧУКА Сергія Івановича у селі Михайлівка-Рубежівка Київської обл. (один будинок Сергійчук не задекларував)

Про те, як офіцер Служби безпеки України — Сергійчук СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ — «віджав» 150 мільйонів гривень ув українських підприємців.

Сергійчук Сергій був викритий підприємцем Олексієм Маркусем. Заява тут
https://www.youtube.com/watch?v=_5VcM_DEMHk&t=51s

Наведу вам один з прикладів, який яскраво свідчить, чому Україні зараз просто необхідно провести реформу СБУ. 

ОТЖЕ:

Під час Національного Форуму Гідності, який пройшов днями у Києві, точилися дискусії з багатьох аспектів української державності, а також проблем, що їх викликала агресія РФ проти України. Не бракувало аналізу дій корупціонерів в Україні — відвертих та прихованих союзників російського імперіалізму.

Так, секція Форуму гідності, яка була присвячена проблемам національної безпеки та оборони України, значну увагу приділила такому важливому аспекту безпекової реформи, як деКГБізація української держави і декриміналізація СБУ та інших силових структур України.

Для експертів, політиків, журналістів та інших активних громадян не є таємницею, що силові структури Україну за часів біглого ексдиктатора Януковича мало не заполонили російські шпигуни.

Іншим болем для української держави, надто – безпекових структур – стали дії корупціонерів-пройдисвітів у погонах.

Вони не лише послаблювали оборону та безпеку української демократії, а й знекровлювали українську економіку.

Про такі непоодинокі випадки розповідали на Форумі гідності учасники заходу. Зокрема, упродовж роботи безпекової секції експерт Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова, журналіст видання «Корупціонер в Україні» Ігор Рудич, наполягаючи на необхідності вступу в НАТО і здійснення реформи сектору української безпеки у відповідності до стандартів Альянсу, зробив заяву про факти корупції, що мають ознаки рейдерства, у лавах офіцерів СБУ.

Офіцер запасу ЗС України, журналіст Рудич Ігор викрив «перевертня» у погонах СБУ

Експерт порівняв криміналізованість спецслужб з хворобою організму. Він  зауважив, що негайна реформа, а з нею, відповідно, очищення СБУ, є необхідним як для нормального функціонування держави, так і в ім’я світлої пам’яті загиблих за Україну офіцерів-патріотів.

Говорячи про неприпустимість суб’єктивних звинувачень, журналіст послався на публічну заяву учасника Революції Гідності, підприємця Олексія Маркуся. Євромайданівець Маркусь розповів як унаслідок дій співробітника СБУ (на той час, підполковника Служби безпеки України Сергійчука Сергія Івановича) втратив разом з колегами-підприємцями близько 150 мільйонів гривень.

Учасник Революції Гідності Маркусь Олексій публічно розкрив схему «віджиму» майна перевертнем у погонах СБУ

Докладніше про такі події українські журналісти писали на патріотичних форумах і ресурсах

Відсоток таких безкарних правопорушень сягнув свого апогею за часів Януковича. Незважаючи на те, що після Революції Гідності процес люстрації частково почистив лави спецслужб, зараз  унаслідок дій реваншистів виникла загроза небезпечного для України повернення у минуле.

Сергій Багряний,
http://ukrpohliad.org/

https://censor.net.ua/blogs/3160473/chomu_nam_prosto_neobhdna_reforma_sbu

Раніше про це писали тут

https://prokurorska-pravda.today/item/877050-sergij-ivanovich-sergijchuk-skarbi-kontorskikh?__cf_chl_jschl_tk__=57c40117ca08fd8a4b57b57c7e20a014fa513093-1578226933-0-ATGK4SI-BoQLVQxWoNuq_ikWH0HBIvCfxIUM4egJevdaPpeKkEUTa18fvyBHTziVt4J0yRa2BHIePEX2HkbmuVp2wCzumIIAdaRfQcf-9U5BqeqRGJk721uUNKfG4TfLaJqsuW3aglEt-d1PXucUpcTTd0WmAptGUaBj6qPr-CV3yQyFNik0DyW540yErdWpR_ddv8CLAk7gx9_PZ1UsbOpzWqgtMkfHDnnoCYKEnrfsdGV2ATOWEPrdo_YJlQpxckhAHn_zkd-U1dla_Fa8YTeohDyel4PHaUu08zC4iekf76WsLon6dL_OUOExX0FahOTN3s7fFKpYrDx8VyoS0wA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика