У Миколаєві СБУ та військові під виглядом боротьби з нелегальними заправками розчиняють мільйони у своїх кишенях. Звідки ноги ростуть? (Відео і фото)


Миколаївські журналісти підняли дуже серйозну тему, яка торкнулася, того, що під виглядом боротьби із незаконними АЗС співробітники силових відомств, зокрема, Служби безпеки України Миколаївського підрозділу та військові, організували дивний за своєю правовою основою демонтаж дорогого устаткування і великих обсягів нафтопродуктів, причому, це все розчиняється у невідомому напрямку під фіктивні особи.

Ось, що пише ІншеТВ (Миколаїв). https://bit.ly/35dDb20

«Протягом останніх двох тижнів співробітники податкової міліції Миколаївської області та УСБУ в Миколаївській області проводять спільні заходи проти нелегальної діяльності АЗС і АЗП. І правильно роблять! Нелегальний бізнес — це погано і неправильно, його бути не повинно, тому ми тільки ЗА те, щоб всі працювали законно.»

Але ось адвокат Антон Вавилов, який спостерігав, як це відбувається, говорить, що боротьба за торжество закону здійснюється незаконними методами. А це недобре і навіть небезпечно. Можливо, тому, через недотримання необхідних процедур під час слідчих дій, багато гучні справи також голосно розвалюються в судах?

Антон Вавилов зняв відео про те, як відбувалися обшуки на нелегальних АЗС, а також розповів про те, хто насправді постраждав від дій борців з нелегальним продажем палива. Ось це відео і коментарі адвоката.
А ми ще раз повторимо: боротися з нелегальним бізнесом можна і потрібно.

Але тільки законними методами. І при цьому думати про безпеку громадян, зокрема, жителів Миколаєва. Щоб не вийшло, як сьогодні, коли тільки завдяки щасливому випадку тягач з негабаритним конфіскованим вантажем — ємністю, вилученої з АЗС, порвала тролейбусні дроти під напругою, не став причиною масштабної трагедії».

Миколаїв, 2019 — за мить від трагедії

З достовірних джерел стало відомо, що в цих хитромудрих схемах не останню роль можливо грає сам новопризначений начальник регіонального управління СБ України в Миколаївській області Віталій Герсак, який був призначений зовсім недавно -19 вересня, до цього. Виходець з Немирова (Вінниччина) Віталій Анатолійович Герсак мав зовсім не великий досвід роботи в СБУ, основна його кар’єра була в стінах Вінницького карного розшуку.

Як повідомляють Київські джерела по приходу на посаду начальника в Миколаїв Віталій Анатолійович вирішив навести свій порядок і очистити від неугодних йому елементів службу, причому в одному з найбільш передових відділах, які борються з корупцією з одними з кращих показників щодо розкриття в Україні. Герсак намагався нацькувати громадських діячів, але це йому теж в сухому залишку нічого не дало.


Вінницький «мент» Герсак Віталій очолив Миколаївське регіональне СБУ

Однак процес боротьби з нелегальними АЗС нелегальним способом як ми бачимо набирає обертів. На сьогоднішній день на думку фахівців в Миколаєві приблизно 30 — 40 подібних об’єктів, причому власники легального обладнання зазнали шкоди в сумі понад 300 тис. гривень.
Журналісти Укрпресс Інфо вирішили провести власне розслідування і піддало інформаційний запит до Регіонального відділення СБУ в Миколаївській області та ДБР, далі буде …

Фото та джерело тут
http://www.ukrpress.info/2019/11/18/u-mikolaevi-sbu-i-viyskovi-pid-viglyadom-borotbi-z-nelegalnimi-zapravkami-rozchinyayut-milyoni/?fbclid=IwAR1I2bl1vazOgSSZR4vnGmR-ilF86nWzOvluNzm0F-dafYwrxk8DYKLSe_c

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика