ГОТОВІ ДО РЕАГУВАННЯ НА ЗАГРОЗИ З БУДЬ-ЯКОГО НАПРЯМКУ

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв ознайомився із ходом виконання заходів з підсилення оборони та вдосконалення рівня захисту кордонів у Північній операційній зоні.

За його словами командувача, на даний час на всіх без виключення ділянках даної місцевості обстановка повністю контролюється Збройними Силами України, підрозділами інших військових формувань та правоохоронних органів.

– Наші оборонці вдень і вночі щодня виконують заходи з укріплення оборонних позицій. Зокрема, збільшують кількість мінно-вибухових загороджень та їх щільність на загрозливих напрямках, – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Як зазначив командувач, особлива увага приділяється покращенню системи комплексного вогневого ураження противника, системам протитанкового вогню та протиповітряної оборони.
– Наші військовослужбовці отримують все необхідне для виконання зазначених завдань, а генерали та офіцери органів військового управління, своєю чергою, надають їм відповідну підтримку, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За його словами, всі задіяні до виконання завдань військовослужбовці та органи військового управління готові до адекватного реагування на загрози з будь-якого напрямку.

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/videos/1491386657958393/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика