Цей урочистий день — чергова можливість віддати шану мужності й героїзму військовослужбовців механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових підрозділів

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України Сергій Наєв

#Ukraine#ЗСУ#ArmedForcesofUkraine#КОС#JointForcesCommand#JFC#military#Разом_переможемо#НАЄВ

ПРИВІТАННЯ

Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України з Днем піхоти

https://www.youtube.com/watch?v=P7-NJ78xyzs

Шановні бойові побратими! Прийміть вітання із Вашим професійним святом – Днем піхоти!

Цей урочистий день — чергова можливість віддати шану мужності й героїзму військовослужбовців механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових підрозділів.

Ви є основою Збройних сил України та гордістю українського війська. Загартовані в запеклих боях із російським агресором, Ви впевнено та рішуче щодня виконуєте найскладніші бойові завдання, демонструючи свою стійкість, незламний дух, відвагу та самопожертву.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя в боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Вічна їм пам’ять та слава!

З нагоди професійного свята висловлюю кожному з Вас подяку за самовіддане служіння Батьківщині, за витримку, постійну боєготовність та вірність Військовій присязі.

Від імені особового складу Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та себе особисто, бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди та незламної сили духу!

Слава Україні!

Разом переможемо!

генерал-лейтенант Сергій НАЄВ

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/1238884036513907

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика