Про «щурів» в оборонці та порно-жаб у мережі

Після журналістських розслідувань про розкрадання в оборонці інтернет вибухнув порно-жабами.

«Вибори, вибори! Кандидати – пі…ри!» — співається у широко відомій пісні з фільму «День виборів». Як відомо, співак (грає неперевершений «Шнур») стверджував, що всі кандидати – «пі…дори», закликав поставити хрест в бюлетені у графі «проти всіх» і не грати в чужі «козлячі» ігри.  

А як основні політичні штаби змагаються за мізки і серця виборців? Чим нинішня кампанія вирізняється порівняно з попередніми?

Навіть неозброєним оком видно, що в місцях скупчення громадян — на вулицях, перехрестях — значно (в рази) поменшало наметів з агітаторами.

Натомість агітація, «креатифф» та скандали вирують в Ютуб, на олігархічних ТБ-каналах, інтернет-сайтах, соцмережах та месенжерах. Упродовж минулого тижня Bihus.info поширив 2 серії журналістського розслідування про розкрадання в Укроборонпромі.

а вчора з’явилася і 3 серія цієї історії

У відповідь на продукт Bihus.info молодший Гладковський, так би мовити, теж розродився «креатиффом» і ненав’язливо заявив, що журналісти використали фейки: «Цікаві часи. До реальності домішують фейки…».

Також минулого тижня з’явилася новина про розкрадання приблизно 30 мільйонів на будівництві 5 казарм для 93 OМБР ЗСУ

Розслідування  про розкрадання  в Укроборонпромі – «медіа-подарунок» політичної долі, і його не могла не використати давній (ще з часів скандалу «любих друзів») суперник Петра Порошенка – Юлія Тимошенко.

Вона спробувала  зорганізувати голосування щодо імпічменту Порошенкові у ВРУ. У відповідь на спробу імпічменту (або на підтримку такого кроку Тимошенко?) в інтернеті і месенжерах (зокрема, WhatsApp) розлетілася порно-жаба із еротичним зображенням «ЗРОБЛЮ ІМПІЧМЕНТ. НЕДОРОГО.»

«Отвєтка» не змусила себе довго чекати. І от вже у деяких групах Фейсбук відвідувачі поширюють порно-жабу із зображенням першої леді – Марини Порошенко.

Що це? Обмін ударами за допомогою «брудних» технологій? Чи змагання у стилі ню, «полуничка» на предмет чия ж леді більш гарна і збуджлива?

Відповідь відома лише авторам такого «креатиффу».

Залишається лише гадати про те, які «жаби» з’являться після чергової серії викривальних історій.

Далі буде.

vyboranema.in.ua

One thought on “Про «щурів» в оборонці та порно-жаб у мережі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика