У 204 батальйоні Тероборони ЗСУ винайшли пристрій для очищення отруйної води

Вода – основа життя. Без води за офіційною статистикою людина може прожити щонайбільше 4 доби. Далі – летальний наслідок. На війні постачання підрозділів водою – окрема важлива тема.

Нерідко з водою пов’язані цілі історії. В чомусь екстремальні і, водночас, повчальні.

Коли наші військовики виходили з так званого «Іловайського котла», – словосполучення цілковито вигадане рашистськими пропагандистами, бо ж насправді не було «котла», а було порушення домовленостей з боку російського командування з наступним переходом регулярних військ рф через Держкордон України – то українським воякам навіть довелося пити воду з калюж, щоб не померти від спраги.

Та, як не дивно, така вода може бути не лише небезпечною, а навіть корисною і смачною. Саме так! І це не фантазія автора.

У 204 окремому батальйоні Територіальної оборони Збройних Сил України винайшли дуже корисний винахід. Система для очищення болотної і навіть отруйної води.

Днями вояки батальйону показали винахід в роботі і навіть демонстративно напилися водички з найближчого ну зовсім не чистого водоймища.

Хімік підрозділу розповів цікаві подробиці, що їх пов’язано з пристроєм, напоїв побратимів водою з найближчого заболоченого водоймища.

Вояки залюбки пили воду фактично з болота. Пили й дякували. Залишився задоволеним і командир.

Всі вгамували спрагу у такий незвичний, науковий спосіб. Отже надалі система може застосовуватися в більш серйозних, бойових умовах.

vyboranema.in.ua

One thought on “У 204 батальйоні Тероборони ЗСУ винайшли пристрій для очищення отруйної води

  • 18 мая, 2022 в 15:14
    Permalink

    Браво химику батальона!!!

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика