Воїни-танкісти — напоготові

Танковий підрозділ з угрупування військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, щодня відточує свою майстерність в умовах, які максимально наближені до бойових.

Як повідомив командувач генерал-лейтенант Сергій Наєв, заходи відбуваються згідно з планом бойової підготовки. Воїни-танкісти вдосконалюють навички зі швидкісного водіння бойових машин та подолання різних перешкод.

  • Зокрема, це стосується проходження скрізь умовні міно-вибухові загородження, а також мости, яри та різни перешкоди природного ландшафту Херсонщини. Вважаю, що практичні заняття з водіння танків – є одним з головних етапів підготовки особового складу. Адже, від майстерності механіків-водіїв іноді залежить життя всього екіпажу, — зазначив командувач.
    За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, танкові екіпажі здійснюють пересування у колонах та розгортання у бойові порядки, відпрацьовуючи постановку димової завіси, вихід на вогневий рубіж, а також перехід в контратаку.
  • Разом із тим, танкісти відпрацьовують питання приховування та маскування бойових машини задля завдання умовному противнику максимального ураження з близької відстані вогнем прямою наводкою, що створює переваги під час ведення бою, — наголосив командувач.

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/1268311793571131

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика