Ірена Кільчицька заробляє на життя «кідаловом» або при чому тут КГБ?

Просторами інтернет-мережі «мандрує» досить цікава інформація — розмова ошуканих бізнесменів з Іреною Кільчицькою, соратницею Леоніда Черновецького.

Впродовж понад годинної розмови у приміщенні ці бізнесмени намагаються розібратися, куди ж поділися їхні гроші — близько 2,5 мільйонів доларів США, що можна зрозуміти, уважно прослухавши аудіофайл.

З того звукового файлу (повний аудіозапис є наприкінці публікації) стає зрозуміло, що розмова відбувається в одному з кабінетів Ірени Кільчицької — колишньої соратниці екс-мера Леоніда Черновецького, якого дотепні кияни нарекли «Космосом».

І подія відбулася орієнтовно на Великдень 2021 року.

Упродовж перемовин в кабінеті підприємці намагаються почути від Ірени Реонольдівни відповідь на аж ніяк не риторичне запитання в стилі Володимира Висоцького «Где деньги, Зин?»

Судячи з того, що сумма в 500 тисяч під час розмови називається лише п’ятою часткою, можна зробити висновок, що загалом у розмові йдеться про 2,5 мільйонів (доларів США — авт).

Під час побіжного прослуховування  цих «звуків» виникає стійке відчуття, що Ірена Реонольдівна банально дурить  підприємців, які їй, очевидно, повірили на слово і зважилися скористатися послугами її — Кільчицької Ірени Реонольдівни — та знайомих їй «рєшал», з котрими вона ніби пов’язана кількома роками плідної «співпраці», і головне, ті особи або «тіньові бізнесмени» (саме цим евфемізмом нарекла Кільчицька своїх подєльників) під час війни мають вихід на Москву, отож в столицю країни-агресора возять «кеш» у машинах інкасаторів та займаються біткоїнами (от ще нове крипто-віяння)…

Відчуття що Реонольдівна банально «розводить» виникає на фрагменті, коли бізнесмени просять-таки оформити розписку (про отримання нею — Іреною Кільчицькою — грошей), натомість, Реонольдівна вмикає ну повну нєвмєняшку і на стандартній фразі

«Я, Кільчицька Ірена Реонольдівна,  будучи фізично здоровою …» 

прикидається якоюсь дурепою і, очевидно, не хоче писати цих слів у розписці.

Процес перемовин вона заводить в якесь відтермінування, затягування часу, дістаються різні варіанти розписки, тож у слухача може виникнути вигук: 

І такі люди керували Києвом!

Під час тривалої розмови в особистому кабінеті Кільчицькою було сказано багато слів, також дано багато плутаних пояснень, втім, на головне запитання

«Де ж гроші підприємців, куди поділися валютні кошти?»,

Ірена Реонольдівна так і не відповіла.

І річ не в тому, що

«Заробляє жінка як може».


Врешті-решт, промайнули гарні часи, коли у Кільчицької була влада, тож гроші підприємці несли «мішками», а тепер залишається лише сумувати:

Де ж ти, Льоня-Космос, як приємно було «під тобою» працювати!

Та годі сумувати! У Києві ще є досить багатих людей, а у мене (у Кільчицької тобто) є ім’я та знайомства.
Можна зрозуміти логіку жінки, якій треба годувати чотирьох дітей від різних чоловіків.

Кільчицька з дітьми

Та й самій хочеться пожити і гарно пожити, як звикла ще за «космічного мера», тож треба чимось зайнятися.
Та чим саме? Викладати юриспруденцію або економіку в якомусь виші? (На Вікіпедії йдеться саме про ці дві освіти Ірени Кільчицької).

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%87%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%86%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%A0%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%B4%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0


Але ж це є крихтами з барського столу, за яким звикла бенкетувати Реонольдівна.
Ні, легальних, а значить, апріорі, як для України, скромних заробітків для Кільчицької — недостатньо! 
Тож займуся кідаловом!
І таку логіку можна зрозуміти.
Зрозуміти, але не виправдати.

Бо толерування брехні і криміналу — це зовсім погано для суспільства, особливо під час війни.
Та постає запитання: чим для Ірени Реонольдівни Кільчицької є Україна? Як вона розуміє патріотизм? Чи адекватно вона сприймає те, що відбувається на Донбасі, тобто війну проти України?

І як з цим станом агресії РФ проти України корелюється співпраця Кільчицької з московськими фермами «біткоїнів»? Хай навіть і через відомих лише самій Кільчицькій тіньових бізнесменів…
Відповідь на деякі запитання можна знайти в інтерв’ю, яке Кільчицька дала у 2017 році пану Гордону.

Промовисте таке Інтерв’ю, яке дає чітке уявлення про Ірену Реонольдівну та її минуле в лавах «контори глубокого буріння» — КГБ.
То що, пані Кільчицька Ірена Реонольдівна, чи не у лавах КГБ ви відточили мистецтво «майстерного» кидка?

Чи ці філігранні навички прийшли у ваше життя вже під час роботи з «космічним» мером?

Повністю зі «Звуками Кільчицької» можна ознайомитися тут

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика