Олігархія в Україні у дзеркалі пісочного протесту Ольги Коцько

Як написав на Facebook громадський діяч Дмитро Головач,

https://m.facebook.com/groups/205010850202038?view=permalink&id=636459227057196

«не зважаючи на тривалу акцію активістів ГО «Антикорупційний захист, децентралізація та безпека» на чолі з Ольгою Коцько проти варварського та незаконного розкрадання природних ресурсів Дніпра та Десни, щодня пісочна мафія Бродського-Геращенка продовжує руйнувати екологію та отримувати надприбутки зі свого тіньового бізнесу.»

І далі там же: «Криша Геращенка, кума Бродського, виявляється сильніша за законність та справедливість!»

Про те, як активні кияни разом з ГО, яку очолює юрист, член Громради при КМДА Ольга Коцько, протидіють кримінальному бізнесу Бродського, у якого в партнерах нардеп з ОПЗЖ Шуфрич, написано досить на інтернет-ресурсах

Не бракує відео про особливості такого пісочного бізнесу і на YouTube

І якби Національна поліція України в рамках багатьох кримінальних проваджень справді зайнялася розслідуваннями тої шкоди, яку завдає пісочний бізнес Бродського екології, дорогам, інтересам громади Київа та економіці, то

ВСІ МАТЕРІАЛИ ЖУРНАЛІСТІВ ТА ВІДЕОФАКТИ ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ, АКТИВНИХ КИЯН СТАЛИ Б ГАРНОЮ ДОПОМОГОЮ ПОЛІЦІЯНТАМ В РОЗСЛІДУВАННЯХ.

Та поліціянти з кількох райуправлінь нацполіції, а саме – з Подільського та Голосіївського районних в м. Київі обрали інший шлях взаємодії з кримінально-олігархічним бізнесом та «третім сектором», яким є Громадянське суспільство.

Кримінально-олігархічний бізнес (на прикладі пісочного бізнесу Бродського) українська поліція що називається «дахує», натомість, проти представників Громадянського суспільства України, які в демократичних країнах НАТО, ЄС, Японії, Австралії є «священою коровою»,

українська поліція підтримує кримінальні провокації, фальшує докази за кількома статтями, як це сталося у випадку абсолютно незаконного затримання Ольги Коцько 7 липня 2020 року і також безмірного судилища над громадським лідером, членом КМДА і досить обізнаним та досвідченим правником.

Відео та фото, на яких чітко видно, що так званий «тітушко» Бродського задув 7 липня 2020 року газом поліціянтів та громадських активістів, мандрує інтернет ресурсами, соцмережами та месенджерами.

У демократичній державі це викликало б політичний скандал і як мінімум – усунення з посади заступника міністра внутрішніх справ та замішаних у цих порушеннях поліцейських осіб.

Але не в Україні.

Чому?

Тому що в Україні панує така собі кримінальна «малина» – кримінально-олігархічна система України, яка склалася за часів Леоніда Кучми, і зміцнювалася всі ці роки.

І саме з такої кримінальної, бізнес-політичної, мафіозної системи отримують зиск і надприбутки такі, як Бродський, Шуфрич, Бойко (вождь з ОПЗЖ), Ахметов та багато інших так званих крупних олігархів і не дуже крупних.

І коли пан Бродський дає інтерв’ю блогеру Гордону і розповідає який поганий був президент Кучма, бо ж «замовив журналіста Гонгадзе», а самого Бродського фактично запроторив у СІЗО, то пану Бродському для повної чесності варто було б зізнатися, що саме з побудованої Кучмою кримінально-олігархічної системи сьогодні живе та годується Бродський і його компанія (з ОПЗЖ), розбещуючи правоохоронців та руйнуючи країну.

Чи не таке руйнування мав на увазі Бродський, коли казав:

«ХОТЕЛОСЬ БЫ ОТРЕМОНТИРОВАТЬ ВСЮ СТРАНУ»… ?

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика