Фейки з Метрологічної або скільки треба збрехати щоб до вкрадених 7-ми гектарів додалися ще 3?

Триває запекла паплюжна війна, яку група клептоманів з товариства індивідувальних забудовників МЕТРОЛОГ, що правдами і неправдами віджала у киян 7 гектарів землі з управління Національної академії наук, провадить проти Національної академії наук України і будівельної компанії, з якою Нацакадемія уклала відповідні договори на будівництво житла.

Низка незалежних інтернет-ресурсів вже розповідала як у середині 2000-х років «група беручких хлоп’ят» примудрилася за допомогою одного, очевидно, купленого документу фактично поцупити у громади Київа 7 гектарів землі у Голосіївському районі на вулиці Метрологічній.

Про це також популярно написав у своєму блозі і відомий журналіст, блогер та політичний оглядач Денис Казанський.

Тема вкрадених у 2006 році у київської громади 7-ми гектарів вже два місяці на слуху в активістів та громадських лідерів.

І ось чому.

Користуючись карантинними заходами, під час яких журналісти незалежних інтернет-змі (як не члени судових процесів) не могли безперешкодно потрапляти на відкриті судові слухання, ділки з товариства індивідувальних забудовників «Метролог» почали буквально бомбардувати Господарський суд Київа ідентичними позовами.

Для чого?

Мовою кримінальної арифметики відповідь на це запитання звучить приблизно так:

якщо у 2006 році завдяки одному папірцеві вдалося позбавити киян аж 7 гектарів елітної (бо ж біля Феофанії — авт.) земельки, то чому у 2020-му таку злодійську операцію щодо «віджиму» 3-х гектарів не провернути, використовуючи суд і суддів?

Благо, гарні зв’язки з суддівським корпусом має колишній суддя Вищого господарського суду (насьогодні — розформований) Ігор Плюшко.

Але після того, як спроби вкрасти у громади Київа ще 3 гектари, помітили активні кияни, яким надто вже допекли ігри клептоманів, і до Госпсуду столиці вийшли в одиночних пікетах активісти, а до палаців, які побудовано на віджатих гектарах по вулиці Метрологічній, прийшла член громадської ради при КМДА Ольга Коцько, клептомани з «Метролога» відчули себе наче оточені червоними прапорцями вовки.

Ольга Коцько — член Громради при КМДА — разом з активістами біля незадекларованого котеджу судді Плюшка

До того ж, окрім громадського тиску, всі 7 (сім) квазі-правових вилазок МЕТРОЛОГА у київський госпсуд ретельно контролював адвокат НАНУ Дмитро Бугай, відвідавши у присутності журналіста Госпсуд Київа, після чого публічно, на багатьох інтернет-ресурсах повідомив, що «Метролог» зловживає своїми процесуальними правами.

Розуміючи, що «по-тихому» вкрасти ще 3 гектари не вдасться, бо судді Госпсуду Київа не палають бажанням у розпал судової реформи замазатися через зв’язок з клептоманами, а громадськість може чи не кожного дня навідуватися під палац до судді «Плюшка со подільники», індивідувальні забудовники з МЕТРОЛОГА розплодили на деяких інтернет-сайтах відверту маячню і чорнуху.

Ніколи не палав бажанням аналізувати сумнівну творчість деяких так званих медіа-путан, але вбога логіка тих опусів зводиться до такого:

коли індивідувальні забудовники з МЕТРОЛОГА а-ля ПЛЮШКО на сумнівно віджатих 7-ми гектарах набудували собі палаців, то це, очевидно, за замовчуванням має сприйматися як торжество законності,

За табличкою МЕТРОЛОГ починаються котеджі, збудовані на гектарах київської громади

натомість, коли НАН України на невкрадених клептоманами 3-х гектарах виявила бажання побудувати квартири для киян, зокрема, і з Нацакадемії наук, для чого підписала з будівельною компанією відповідні документи на будівництво,

то це є смертний гріх, про що незазорно брехати та підбрехувати.

Як мовиться,

НЕ СОВРАТЬ – КРАСИВО ИСТОРИЮ НЕ РАССКАЗАТЬ…

Ігор Рудич, журналіст,
інформкоординатор офіцерської громадської ініціативи «Чисті погони»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика