В яку ціну «Вовче правосуддя»?

Мінекономіки останнім часом дедалі більше привертає увагу незалежних інтернет-ресурсів та громадськості.

Нещодавно, ресурс vyboranema.in.ua повідомляв, як ділки з ОСББ практично визискують киян

Та це не єдині прикрощі, що супроводжують назване відомство. 

Наказом тогочасного очільника Мінекономіки керувати Держпідприємством «Наш дім» призначено таку собі Тетяну Соловей.

Практично відразу з моменту прибуття до держпідприємства Тетяна Соловей створила для працівників невиносиму атмосферу і погіршила умови праці, у зв’язку з чим трудовий колектив був вимушений захищати порушені права шляхом чисельних звернень до контролюючих органів та до суду. 

Як наслідок, судовими рішеннями дії Тетяни Соловей були визнані протиправними та на користь окремих працівників державне підприємство було вимушено компенсувати час вимушеного прогулу на загальну суму понад 40 тис.грн.

Станом на теперішній час тривають доволі запеклі судові баталії в Печерському райсуді Києва, що їх пов’язано з поновленням на роботі незаконно звільненого головного інженера, який, будучи головою Профкому ДП «Наш дім» та повноважним представником трудового колективу, здійснював заходи громадського контролю за діяльністю керівництва держпідприємства та намагався запобігти противоправним діям Тетяни Соловей. 

У свою чергу, маючи на меті прибирання з держпідприємства членів «старого» трудового колективу та введення на ньому своїх прибічників, Тетяна Соловей поставила працівників перед простим вибором.

Звільнитись самим за власним бажанням або бути звільненими за «дисциплінарною» статтею.

Оскільки голова Профкому ДП «Наш дім» до останнього намагався захистити трудові права та законні інтереси працівників держпідприємства i не піддався на цькування Тетяни Соловей, остання, щоб позбутися профспілковця, видала Наказ про його звільнення за формальних підстав без отримання від нього належних пояснень і без проведення службового розслідування. 

Такі дії Тетяни Соловей є беззаперечно упередженими, позаяк керівниця з першого дня виходу Головного інженера на роботу з відпустки безпідставно усунула його від виконання посадових обов’язків та надалі свідомо штампувала незаконні накази щодо його притягнення до дисциплінарної відповідальності за надуманих підстав. 

Відтак, незаконно звільнений Головний інженер ДП «Наш дім» був вимушений звернутися до суду з доказами на підтвердження фактів відсутності порушень трудової дисципліни у своїй діяльності, а також — фактів необґрунтованості претензій з боку керівниці держпідприємства. 

При цьому, суду було наголошено позивачем та запрошеними свідками на тому, що створення незадовільних умов праці на держпідприємстві та упереджене ставлення з боку керівниці до членів трудового колективу були предметом перевірки Держслужби праці за

Колективною скаргою працівників ДП «Наш дім» та знайшли своє підтвердження у рішенні Печерського районного суду від 18 травня 2021 року у справі № 757/47520/20-п за результатами розгляду адміністративного протоколу щодо порушення Тетяною Соловей ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Таким чином, зацькувавши багатьох співробітників, Соловей Тетяна отримала чисельні судові справи, за окремими з яких її дії були підтверджено визнані протиправними, натомість суддя Печерського районного суду міста Києва Вовк С.В. не надав такій інформації належної уваги й пішов шляхом вигороджування керівниці та свідомого ігнорування її беззаконня. 

Зокрема, з метою доведення вигаданої правоти Тетяни Соловей, суддя прислухався під час процесу виключно до її свідків та залишив поза увагою свідчення Головного бухгалтера ДП «Наш дім». За таких обставин фаховість роботи Головного інженера оцінювали двірники, які були підлеглими Соловей і залежали від неї по роботі. 
Щоб додати своїй лінії захисту більшої певності у свідки запросили мешканку, яка взагалі не була співробітницею ДП. 
Раніше вона не мала претензій до головного інженера (відповідача). Втім, стараннями Соловей, ця дивно долучений свідок чомусь змінила думку. 
Тож така компанія свідків-двірників і псевдоображених мешканок була долучена до процесу свідчень. 
Плутаючи події, підлеглі Соловей, щоб не повторити долі раніше звільнених колег, змушені були виконувати забаганки відповідачки у судовому процесі. 
Власне, судове слухання мало ознаки звуження публічності. Спершу суддя Вовк був не проти щодо присутності на процесі журналіста. 
Втім, наступного засідання ставлення до журналіста змінилося кардинально. Спочатку до суду медійника не пускав судовий охоронець.

https://youtube.com/shorts/O8UWhlubIAk?feature=share

Тож журналісту довелося кликати прес-секретаря. 

Потім вже сам суддя Вовк намагався вигнати з відкритого судового процесу медійника. Мовляв, журналіст завадить свідкам.(?)


Можливо, присутність мовчазної журналістської відеокамери могла викрити план такої собі змови Соловей зі свідками?

В процесі судового слухання ВО директора Соловей Тетяна озброїлася 4-ма фіктивними актами.

Таким чином, відповідачка не гидувала фальшуванням доказів, запрошенням невалідних свідків. 
І таке коїлося під запис відеокамери, а інформація про судове засідання потрапила в інформпростір. 

https://enigma.ua/articles/spivrobitniki-derzhpidpriemstva-nash-dim-zakhishchayutsya-v-sudakh-vid-tskuvan-i-peresliduvan-tetyani-solovey


Щоб не програти судовий процес удруге, сторона відповідача Соловей, очорнюючи позивача, змогла створити альтернативну реальність, яка була легалізована Рішенням судді Вовка.

Зокрема, суддя Вовк залишив поза увагою численні письмові докази позивача у вигляді:
— пояснювальних,

 — доповвдних записок,

 — заяв 


Про припинення  упередженого ставлення з боку керівника до працівників підприємства. 


Чому так судив суддя Печерського райсуду Вовк?!!!

Що змусило суддю Вовка з’ігнорувати надані позивачем письмові докази? 
Чому мала місце спроба судді Вовка виставити із зали судових засідань журналіста? 

Що і як вплинуло на суддю Вовка у період останнього судового засідання у справі ВО ДП «Наш дім»?

Далі буде. 
vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика