Українського чеченця судять за те, що він захищав Україну? Приголомшливі подробиці в Печерському райсуді Києва

Український чеченець — громадянин вільної Ічкерії — в залі Печерського районного суду м. Києва

Наприкінці лютого цього року в Печерському райсуді міста Києва суддя Константинова присудила українському чеченцю, громадянину Ічкерії, яку нещодавно визнала Україна, 60 (шістдесят) діб утримання в СІЗО.

Ще 60 діб. До цього А (з міркувань безпеки членів родини цього ічкерійця автор не вказує його ім’я) вже тримали кілька місяців в СІЗО на Лук’янівці.

Судове засідання в Печерському райсуді 28 лютого 2023 року пройшло в форматі такого собі судилища. Про це сказали після ганебного рішення судді Константинової побратими А, з якими він в перші місяці повномасштабного вторгнення рф в Україну захищав Київщину.

Перш ніж виголосити рішення про подовження утримання А в СІЗО на 60 діб, суддя Константинова не взяла до уваги звернення Почесного консула Ічкерії передати йому на поруки А, і не тримати ічкерійця в СІЗО, фактично позбавляючи волі ще до остаточного судового рішення.

Почесний консул клопоче про взяття на поруки українського захисника, громадянина Республіки Ічкерія

Також Константинова, яка відома своїми рішеннями проти українських патріотів

https://www.google.com/amp/s/dejure.foundation/tpost/mf8fj9e911-suddya-konstantnova-scho-vdpravila-pd-do%3famp=true

відкинула прохання Мустафи Джемільова про взяття на поруки А.

Натомість, ця суддя прислухалася до клопотання прокурора Київської прокуратури і врахувала прокурорську «мантру» про існуючі ризики. Мовляв, А обов’язково втече.

Куди? В на фронт у підрозділ, у складі якого цей український чеченець разом з побратимами захищав Україну?

Не врахувала Константинова і численні аргументи адвокатки Юсупової Катерини, яка захищала А.

І от з уст Константинової лунає рішення про 60 діб.

Присутні в залі шоковані і приголомшені. Ще б пак!

Нібито «завдана» ічкерійцем шкода у вигляді автомобіля, до якого А не мав жодного відношення(!), вже давно не існує в природі. Хіба що в уяві судді Печерського суду Константинової, бо автомобіль повернуто власнику.

Раніше власник авто, який в судовому процесі є постраждалим, заявляв про те, що українського чеченця він не знає, тобто свідчив про непричетність А до події.

Однак, система, очевидно, якось попрацювала зі свідком, вплинула на нього, і через півтора місяця роботи прокурорів, постраждалий «згадав» анкетні дані ічкерійця А.

Тобто український чеченець-захисник нашої держави був позбавлений волі за такою схемою: спочатку невинну людину залучають у свідки, а потім статус свідка стараннями прокурорів та судей в процесі суду змінюється до обвинуваченого.

10 березня в Київському апеляційному суді слухатиметься апеляційна справа на рішення Константинової.

Сторона без вини запроторонего за грати ічкерійця А сподівається, що в Апеляційному суді Києва буде скасовано рішення Печерського райсуду про фактичне позбавлення волі українського захисника.

Цього воліють вояки українських підрозділів, які приходили 28 лютого 2023 року в Печерський районний суд української столиці підтримати свого побратима.

Вони апелюють до логіки, здорового глузду і бодай найменшого патріотизму суддів Київського апеляційного суду.

PS. Чим (або ким?) насправді продиктоване ганебне рішення судді Печерського районного суду міста Києва Константинової Крістіни залишити за гратами в СІЗО без «вини винуватого» українського чеченця, громадянина Республіки Ічкерія? Можна лише гадати і будувати версії. Можливо, допитливим читачам у відповіді на це запитання допоможе Google… Бо там дуже і дуже багато цікавого про суддівську кар’єру пані Константинової.

Далі буде.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика