Суддя госпсуду Яковенко Анна співпрацює з агресором?

Суддя Господарського суду Києва сьогодні прийняла непрозоре судове рішення у відкритому процесі і фактично підіграла громадянам країни-агресора РФ. Розглядаючи резонансну справу по спорткомплексу «Восход», суддя Яковенко дала розпорядження не пускати на судове слухання представника Київської міської ради, яка мала довіреність, журналіста інформагенції, члена Громадської ради при КМДА Ольгу Коцько та члена батьківського комітету-керівника ініціативної групи Ірину Романову.

Напередодні журналісти та активісти поінформували громаду, що на суддю Яковенко у березні 2019 року чинив тиск співробітник СБУ Повод (людина заступника СБУ Малікова). Такий тиск чинився для того, щоб суддя прийняла рішення на користь ГО «Восход» (ця ГО пов’язана з колишнім росолігархом полковником РФ Крупчаком та громадянином РФ Камєнським) і вивела СК «Восход» з державної власності.

Співробітник СБУ залякав суддю, пообіцявши зловити суддю Яковенко на хабарі.

Поза тим, дві судові інстанції — Київський апеляційний госпсуд та Касаційна інстанція господарськогo суду прийняли рішення на користь громади Києва та залишили спорткомплекс «Восход» у державній власності.

Недопущені на суд 21.07.2021 громадяни та журналіст викликали поліцію і склали три заяви про вчинення групою осіб (суддя Яковенко, секретар та судовий охоронець) кримінального злочину.

Раніше змі повідомляли, що ця суддя виносила рішення проти інтересів України і банкрутувала газові підприємства своїм незаконним рішенням.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика