Смешко розвалив Головне управління розвідки – полковник розвідки Недзельський

Фактично, пан Смешко розвалив Головне управління розвідки, а його кадрова політика була неадекватною.

Про це в інтерв’ю на каналі Незалежність ТВ заявив полковник української розвідки, колишній заступник начальника Соціально-психологічної служби МОУ (1993 р.) полковник Петро Недзельський.

В інтерв’ю незалежному журналісту Рудичу Петро Недзельський розповів, як Смешко призначав на посади родичів, молодих офіцерів без досвіду, натомість полковники супер-профі, зі знаннями іноземних мов та досвідом участі в бойових діях – не призначалися на ключові посади.

Початковий  кар’єрний зліт Смешка Недзельський пов’язує з тим, що Смешко разом з Радецьким з одного райцентра Христинівка.

Але в подальшому Смешко орієнтувався на Медведчука і просував його ставленика Володимира Сацюка. Згадувати про це Смешко не дуже любить, тому нинішня його медійна команда оберігає Смешка від запитань про Сацюка.

Можна припускати, що історія з Сацюком – стрімке просування Смешком Сацюка по кар’єрній драбині СБУ — викриває Смешка саме як людину кума Путіна.

Про зв’язок Смешка, Медведчука і Гордона розповів в своєму інтерв’ю журналістці Соколовій і кандидат в президенти України Геннадій Балашов. Про це Соколова зробила окремий запис.

Отже, що ближче до виборів, то більше «кремлівських консерв» виявляють українські журналісти.

Далі буде.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика