Смешко розвалив Головне управління розвідки – полковник розвідки Недзельський

Фактично, пан Смешко розвалив Головне управління розвідки, а його кадрова політика була неадекватною.

Про це в інтерв’ю на каналі Незалежність ТВ заявив полковник української розвідки, колишній заступник начальника Соціально-психологічної служби МОУ (1993 р.) полковник Петро Недзельський.

В інтерв’ю незалежному журналісту Рудичу Петро Недзельський розповів, як Смешко призначав на посади родичів, молодих офіцерів без досвіду, натомість полковники супер-профі, зі знаннями іноземних мов та досвідом участі в бойових діях – не призначалися на ключові посади.

Початковий  кар’єрний зліт Смешка Недзельський пов’язує з тим, що Смешко разом з Радецьким з одного райцентра Христинівка.

Але в подальшому Смешко орієнтувався на Медведчука і просував його ставленика Володимира Сацюка. Згадувати про це Смешко не дуже любить, тому нинішня його медійна команда оберігає Смешка від запитань про Сацюка.

Можна припускати, що історія з Сацюком – стрімке просування Смешком Сацюка по кар’єрній драбині СБУ — викриває Смешка саме як людину кума Путіна.

Про зв’язок Смешка, Медведчука і Гордона розповів в своєму інтерв’ю журналістці Соколовій і кандидат в президенти України Геннадій Балашов. Про це Соколова зробила окремий запис.

Отже, що ближче до виборів, то більше «кремлівських консерв» виявляють українські журналісти.

Далі буде.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика