Песец и девичья фамилия

Вже не перший місяць триває конфлікт, чи навіть справжня війна між трудовим колективом та студентами Національного медичного університету Богомольця – провідного медвузу України – з одного боку, та екс-ректоркою Катериною Амосовою з іншого.

Основною причиною конфлікту є небажання студентів та викладачів терпіти корупцію

https://24tv.ua/ru/hto_naspravdi_katerina_amosova_chudova_rektorka_chi_korupcioner_zi_stazhem_n935949

, побори та інші «пустощі» з бюджетними коштами від Катерини Амосової.

Попри те, що Амосовій практично «вказали на двері»  на виборах ректора цього, 2019 року,

дочка світила Національної хірургії з маніакальною упертістю феодалки завзято рветься повернутися до «ласого» крісла керівника провідного Медвузу України.

Основним інструментом для такого «освітньо-медичного реваншу» пані Амосова обрала наше дорогеньке «печерське» правосуддя.

https://gordonua.com/news/politics/sud-v-kieve-v-chetvertyy-raz-vosstanovil-v-dolzhnosti-rektora-meduniversiteta-imeni-bogomolca-amosovu-1467810.html

Дорогеньке в тому сенсі, що цілий Медуніверситет «ковбасить» від тих рішень, бо вони нехтують законним вибором студентів та викладачів, порушують низку правових актів, ба навіть більше – іноді ті судові рішення геть не можливо виконати у законний спосіб.

Окрім такого «кульгавого» судочинства, екс-керівниця Медуніверситету чи не із спритністю якихось чорних забудовників або кримінальних ділків використовує для штурмів та проривів у «власне», наче приватизоване, як можна судити з її – Амосової – дій, крісло керівника Національного ВУЗу …

бандитів, яких у нас за малоросійською звичкою нарекли евфемізмом «ті- тушки».

За ці місяці спудеї та викладачі практично забули що таке нормальний навчальний процес, ба навіть більше – звичайний академічний спокій та порядок.

На відміну від пані Амосової та її вже допікшого багатьом (не лише Університету Богомольця, а й іншим медичним колективам)

 «сімейного» клану в особі її чоловіка – пана Мішалова – та нелегітимного діяча пана Семиволоса,

https://odnako.su/news/health/-211675-uchenyy-sovet-instituta-raka-vystupil-protiv-protyagivaniya-muja-k-amosovoy-na-doljnost-direktora-nir/

трудовий колектив Медвузу, новообраний ректор пан Кучин та студенти Університету не можуть собі дозволити незаконні дії. Тож чинять за канонами та духом демократії і самоврядування:

як-от

  • переобрали у 2 тури керівництво;
  • отримавши судове рішення Печерського райсуду про поновлення Амосової на посаді ректора, провели збори Трудового колективу, на яких

відкликали Амосову.

ЦИТАТА:

«Після того, як «печерське» правосуддя знову «відновило» Амосову, нехтуючи результатами виборів Ректора та заплющуючи очі на корупційний шлейф Амосової, трудовий колектив Національного медичного університету Богомольця відкликав Амосову Катерину Миколаївну з посади ректора НМУ.»

І головне! Зареєстрували Петицію на сайті

https://petition.president.gov.ua/petition/79488

під назвою

«Захистити результат волевиявлення на виборах ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця від рейдерських дій екс-керівництва НМУ на чолі з Катериною Амосовою.»

Тож шановні українські громадяни мають змогу, витративши якихось 2-3 хвилини на Реєстрацію на цьому сайті петицій, своїм голосуванням перешкодити правовому свавіллю в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця, а відтак – зупинити освітньо-медичний реванш і поставити крапку у кримінально-корупційній епопеї, що насьогодні наче вода брудного болота відбиває парахижацьке нутро  кримінально-олігархічних інституцій України і вистражданий, напівзгорьований український суспільний порив.

Ігор Рудич, журналіст

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика