В Теробороні Голосієва склали присягу

12 квітня 2022 року відбулося складання військової присяги воїнами окремого підрозділу, що входить до структури ТРО Голосієва.

Прийняття присяги проводилося у розташуванні підрозділу. Кількадесят озброєних людей вишикувалися на галявині. Звучить Державний гімн України, лунають вітальні слова командира голосієвської тероборони:

  • Вітаю побратимів, які пліч-о-пліч стали на захист України у перші години москальської навали. Ніхто з вас не сховався, не побіг від ворожих ракет і снарядів до теплої Європи чи інших місць, аби відсидітися. У перші дні ви були готові зустріти ворога голими руками, будували фортифікації і системи загорожі. Зараз ви готові зустріти ворога зброєю. Подяка вам за це від всього українського народу. Сьогодні ви складаєте військову присягу, що є значною подією у житті кожного воїна. Вітаю вас з цієї нагоди! Слава Україні!

Теробороновці по черзі виходять до своїх командирів, виголошують текст Присяги. Поруч в окремій шерензі стоять інші бійці підрозділу, котрі вже раніше склали військову присягу і зараз підтримують своїх товаришів. Отже, сьогоднішня подія — спільне свято для всіх вояків.

Підрозділ дислокується і виконує завдання в одному з прилеглих до Києва сіл, і в цьому є його специфіка. Тож усі бійці є членами однієї територіальної громади і часто — навіть родичами, батьками й синами, рідними та двоюрідними братами, кумами. Разом господарюють, разом боронять від ворога рідний край.

https://www.facebook.com/103030865699561/posts/114358857900095/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика