Командувач Об’єднаних сил привітав військовиків з днем ЗСУ і побажав величної ПЕРЕМОГИ

Cучасні Збройні Сили України – це високопрофесійні мобільні бойові підрозділи, здатні до швидкісних переміщень, миттєвого реагування на зміни у тактиці ведення бою.

Це воїни з високим рівнем мотивації, відмінними показниками бойової, фізичної та морально-психологічної підготовки, що стоять на рівні з передовими військовими формуваннями світу. Але темп, характер і складова сучасних воєнних баталій завжди вимагають від нас самовдосконалення, нових підходів до навчання, а також формування необхідних тактичних і стратегічних здібностей. Шановні військовослужбовці, побратими та посестри! Дев’ятий рік поспіль Ви бороните рідну землю від агресора. На межі людських можливостей з честю та доблестю виходите із надскладних ситуацій.

Сьогодні Ви захищаєте державу і людей, які виборюють собі шлях демократичного розвитку та сповідування європейських цінностей, ви захищаєте право українців на вільне життя у вільній країні.

Щиро бажаю Вам нових особистих перемог і нашої великої Перемоги, здоров’я Вам і вашим родинам, радості у душі та посмішок у серці!

Слава Україні!

Разом переможемо!Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил Українигенерал-лейтенант Сергій НАЄВ

https://fb.watch/heB14ts9eG/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика