Під Господарським судом Києва організована група заважала мирній акції активістів і перешкоджала працювати журналісту

Вчора близько 11.30 — 12.00 біля Господарського суду Києва організована група, заважала мирній акції активістів та перешкоджала роботі журналіста Інформаційної агенції «Укрпрес-Інфо».

25 травня 2021 рок у Господарському суді Києва відбулося чергове судове засідання, впродовж якого науковці Національної академії наук України захищали своє право побудувати квартири і не поневірятися по гуртожитках.

До початку судового засідання у дворі Господарського суду Києва зібралися кияни-активісти. При чому, відбулися паралельно дві громадські акції.
Одна — доволі мирна, бо активісти просто стояли і тримали плакати, не реагуючи на випади і прояви агресії.
Однак, їхні плакати пошкодила якось особа жіночої статі, котра називала себе письменницею.
Коли журналіст ІА «Укрпрес-Інфо» поцікавився чому «письменниця» псує чуже майно, і цим заважає мирній акції, пані почала називати журналіста «породженням Сатани», і нести іншу маячню. 
Тим часом її колежанка заважала журналісту знімати основну частину акції, де особи з групи, якою керував високий чоловік у чорному кашкеті (саме представники цієї групи поводилися агресивно) криком і звинуваченнями намагалися довести, що співробітники Національної академії наук України зазіхають на екологію.
Натомість, науковці заявили, що це неправда, що співробітники академії наук просто хочуть жити в гідних умовах, екології не зашкоджують, все відбувається відповідно до чинного законодавства.

«Письменниця» (на фото — праворуч) порвала плакати громадських активістів
Біля Господарського суду Києва поравали плакати громадських активістів

Далі учасників акцій запросили на судове засідання, а після годинного слухання суддя зачитав ухвалу:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2963974237263624&id=100009532301081

«На чиєму боці Справедливість?» — запитували представники авдиторії Фейсбук, які спостерігали за подіями біля Господарського суду та перебігом судового засідання. Щоб зрозуміти, що відбувається, варто почитати цю статтю:

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика