Aдвокат-аферист Денис Удалов ошукав чергову жертву

Ми вже розповідали як адвокат Полтавської колегії Удалов Денис вчинив незаконно і зухвало з родиною Володимира та Яни Д.
Увійшовши в довіру, а саме, завівши дружбу з майбутніми жертвами своєї афери, Удалов створив ситуацію, коли зміг під надуманим приводом вициганити досить велику суму грошей — аж 288 тисяч доларів США, що належали сім’ї Д. Про це докладно описано було тут

Але оборудкою, від якої потерпіла родина Володимира і Яни Д., які вважали Дениса Удалова другом сім’ї і партнером, аферистська доріжка псевдо-адвоката не завершилася.

Бо паралельно з ошуканням подружжя Володимира та Яни, Удалов закручував аферу з ошукання іншої жертви, киянки Марини.

Її Удалов умовив закласти квартиру, взяв у неї 127 тисяч доларів США для розв’язання проблеми зі спадком, і… просто ошукав, або, як казали в лихі 90ті, кинув.

Чергова аферистська оборудка Удалова мала такі подробиці.

Пані Марина доручила адвокату Удалову представляти свої інтереси в судовому спорі. Йшлося про майнові інтереси. Підписавши Договір з клієнткою, Денис Удалов (на хвилиночку!) не зробив для клієнтки копію документа на представлення інтересів.
Таким чином, псевдо-адвокат одразу виявив свій намір ошукати клієнтку Марину.

Прикметно, що під час оборудки, імітуючи діяльність з представлення інтересів майбутньої потерпілої, Удалов Денис обіцяв Марині купити землю на Полтавщині, яку обіцяв купити для фірми «ДВУД», співвласником якої була Яна Д.

Тобто, Удалов «оперував» в двох аферах полтавською землею, яку аж надто нахваляв перед ошуканими. Просто нахабно брехав як Марині, так і родині Володимира і Яни Д.

Ось як саме нахваляє аферист-адвокат полтавську земельку перед Мариною,

оцінюючи її в 60 тисяч доларів США.

Невеличка порівняльна арифметика: 1740 гектарів по 2200 доларів/га коштують, за підрахунками Удалова, 3 828 000 (три мільйони вісімсот двадцять вісім тисяч) доларів США. Натомість, Марині адвокат пропонує 1740 гектарів лише за 60 000 доларів США. Тобто в понад 60 разів дешевше.

Фактично, Удалов розповідає байки. Між тим, реальність афери виявилася такою:

отримавши гроші у Марини, не вручивши їй копію документа на представлення (захист) інтересів, Удалов зухвало брехав що в Європі залагоджує справи в контексті Марини — шукає компанію, «котра бере в аренду ділянку, що знаходиться у держвласності.» (Див. п. 1 скріншота вище).

Отже, квінтесенцією, змістом аферистських кроків проти реально постраждалої Марини стали такі дії:

Марина поінформувала редакцію vyboranema, що в неї адвокат Денис Удалов взяв 120 тисяч доларів США. При цьому, псевдо-адвокат перейшов на сторону опонентів, а саму підзахисну Марину навіть не подав у відповідні списки. Натомість, на додачу ще й прострочив аж півроку.

Ця історія була описана на сайті

http://www.sektorlife.info/2022/07/ydalov2.html?m=1

Насьогодні, відомо з журналістських джерел, що оманливим шляхом, отримавши у родини Д. та клієнтки Марини близько 415 тисяч доларів США, адвокат Удалов Денис Валентинович засмагає під сонцем на Іспанській рів’єрі.

Також не виключено, що саме в цю мить Удалов обробляє чергову жертву, розповідаючи про привабливість полтавської земельки та нечувані зв’язки у Європі, які він налагодив, користуючись співпрацею з пітерськими фсб-шниками, газпром та роснафтою.

Далі буде.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика