У зв’язківців ЗСУ — професійне свято

Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України привітав з Днем військ зв’язку.

Шановні бойові друзі — воїни-зв’язківці!

Від імені особового складу Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та себе особисто щиро вітаю вас з Днем військ зв’язку!

Війська зв’язку є однією з найважливіших складових всього військового механізму. Завдання, які ставляться перед вами сьогодні, відповідальні та складні. Вони вимагають від вас високої організованості та дисципліни, адже без зв’язку немає управління, а без управління немає перемоги. Саме на цьому постулаті виховуються воїни-зв’язківці.

Про зв’язок, як і про повітря, згадують лише тоді, коли він зникає. Саме тому, від безперебійного зв’зку залежить мобільність та ефективність сучасного війська.

У наш час бойові дії розгортаються на дуже великих територіях, тож добре налагоджений зв’язок — це запорука швидкої передачі даних, інформації та команд, а від цього залежить якісне виконання завдань, взаємодія підрозділів і, врешті, результат бою.

Ваша мужність та зразкове виконання військового обов’язку забезпечили ефективне функціонування системи управління в ході проведення як Антитерористичної операції, так і операції Об’єднаних сил.

В будь-яких умовах обстановки ви завжди демонструєте злагодженість дій, точність, оперативність та надзвичайну відповідальність.

Сьогодні ми висловлюємо слова вдячності військовослужбовцям, ветеранам і працівникам військ зв’язку за високий професіоналізм та відданість обраній справі.

У цей святковий день бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, злагоди, добробуту, успіхів і наснаги!

Слава Україні!

Разом переможемо!

Генерал-лейтенант Сергій НАЄВ

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/1296550264080617

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика