Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Наєв Сергій привітав з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці

Шановні друзі — бойові побратими та посестри! Прийміть щирі вітання із Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Очевидно, що сьогоднішні свята тісно пов’язані між собою, адже споконвіку наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза поневолення.

Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою, тому що Вона й нині оберігає українських захисників та захисниць, які щодня стоять на захисті незалежності і територіальної цілісності України.

Цей день став уособленням мужності й самовідданості, лицарства і благородства, день — справжніх патріотів нашої Батьківщини.

Висловлюю усім Вам щиру повагу та вдячність за героїзм, відвагу, стійкість та сумлінну службу. Схиляю голову та низько вклоняюсь перед кожним Героєм, який віддав своє життя за нашу свободу та країну.

Від імені особового складу Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та себе особисто зичу Вам міцного здоров’я, гарної долі, незламного духу й волі до перемоги! 

Нехай Пресвята Богородиця береже нас і Україну під своїм Покровом, дарує нам силу, наснагу, віру і впевненість у щасливе майбутнє!

Слава Україні! Разом переможемо!

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/videos/309414204286209/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика