Викрутаси панів Баліцьких від партії «Слуга народу» на Кіровоградщині

Вдова вбитого Сергієм Баліцьким чоловіка

В Україні тривають місцеві вибори, і подекуди до місцевої влади, зокрема, до Об’єднаних територіальних громад висуваються особи досить сумнівні.

Про одного такого кандидата на Голову Підвисіцької об’єднаної територіальної громади – Сергія Баліцького — розповів в своєму інтерв’ю директор сільськогосподарського підприємства Віктор Лозінський.

Виявляється родина Баліцьких – то давня місцева номенклатура від Партії регіонів.

І як стало зрозуміло зі слів Лозінського, Баліцькі просто знищують Кіровоградщину. Зокрема, вдаються до шахрайських дій з землею, там, де треба сплачувати 8 відсотків податку, платять лише три; фактично розорили одне з найкращих підприємств з племінного тваринництва та багато іншого.

Сам кандидат від партії «Слуга народу» на лідери Підвисіцької громади Баліцький Сергій примудрився «відкосити» від армії під час гарячої стадії АТО-війни завдяки старанням своєї матері – Ольги Баліцької.

Всю цю інформацію Віктор Лозінський надав тут

Інтерв’ю Лозінського неабияк сколихнуло кілька районів Кіровоградщини, а місцеві журналісти відшукали жіночку, яка є вдовою чоловіка, вбитого Сергієм Баліцьким.

Інтерв’ю нещасної вдови потрапило незалежним журналістам з Києва, і медійники звернулися за коментарем до Віктора Лозінського.

Попри завантаженість, Лозінський зміг прокоментувати ситуацію, що пов’язана з сім’єю Баліцьких.

Виявляється, колишні регіонали Баліцькі, а нині — представники «Слуг народу», масово висуваються на Кіровоградщині.

Друге, інтерв’ю Лозінського про викрутаси сім’ї Баліцьких теж не лишилося непоміченим. Місцеві жителі жваво коментують почуте й побачене, просять про допомогу і захист від Баліцьких, бажають, щоб старі порядки зникли після виборів.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика