В Барвенковому Харківської області група поліцейських побила анестезіолога

3 жовтня між 2-ою та 3-тьою годинами ночі група місцевих поліцейських побила анестезіолога Барвенківської лікарні Холода Олександра.

За інформацією від Барвенківського джерела, побиття медика відбувалося на вулиці Центральна – колишня вулиця Леніна. У побитті брали участь місцеві поліціянти: Ващенко В’ячеслав, Кришталь Олег, Карпенко Микола та Осадчий Денис.

Як повідомило джерело, причиною побиття стала словесна перепалка. Після чого один з поліціянтів ударом кулака в обличчя збив медика з ніг. Анестезіолога почали бити й інші поліціянти.

Побиття медика побачив мешканець Барвенкового Глинський Микола. Спершу пан Глинський просив поліцейських не бити Олександра Холода, потім, щоб захистити побитого, Глинський просто ліг зверху, намагаючися прикрити від ударів правоохоронців своїм тілом постраждалого. Дісталося від розлючених поліцейських і захисникові.

Врешті-решт, припинивши побиття медика, поліціянти залишили його лежати закривавленого на площі.

Звідти постраждалого Холода Олександра довіз до дому Євген Щербань – товариш медика.

Вдома шокована дружина Олександра Холода викликала поліцію та швидку допомогу.

Та з поліціянтами разом приїхали і ті, хто бив пана Холода на площі Центральна.

І вже вдруге почали бити медика у присутності колег-поліцейських, дружини пана Холода, яка благала припинити побиття її чоловіка, при цьому тримаючи на руках дворічну дитину.

Наприкінці цієї нелюдської драми приїхала Швидка допомога.

Олександру Холоду вибито кілька зубів, завдано струсу мозку, є гематоми та пошкоджено очі.

Як повідомили Барвенківські джерела, зараз на місці злочину працює СБУ.

vyboranema.in.ua

2 thoughts on “В Барвенковому Харківської області група поліцейських побила анестезіолога

 • 5 октября, 2020 в 18:35
  Permalink

  Цікаво, а до якого ветеринара збирається тепер звертатися та худоба, що гамселила лікаря? Я бував у Барвенково. Лікарня там невеличка. Анестезіологів дай бог, щоб двоє-троє. І це десять років тому. Тепер, мабуть, взагалі один залишився. Я, як лікар анестезіолог, дуже хочу побачити фотографії мусорів, що били лікаря! Ну дуже хочу! Щоб зустрівшись у передопераційній спитати — а чи не ви саме той мусор, що бив лікаря? Зараз я вам накоз проводити буду. Вам сподобається! Знаєте, як весело отримати міорелаксанти без снодійного?! І сказати нічого не можеш, і ВСЕ відчуваєш, і довести потім НІЧОГО не зможеш!

  Ответ
 • 9 октября, 2020 в 07:01
  Permalink

  Господин Аваков до каких же пор будет продолжаться этот беспредел, почему такие нелюди работают в органах, почему мы должны бояться наших » защитничков» ???!!! Как будут наказаны участники этой драмы. Я так понимаю, лет по 6 — 8 им должно быть обеспечено. И без волокиты и затягивания. Этот вопрос стоит вам проконтролировать лично, настолько он резонансный.

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика