У Міністерстві юстиції по старій схемі призначають бізнесмена з кримінальними провадженнями та 80-тьма судовими ухвалами

У Міністерстві юстиції України намагаються призначити бізнесмена з трьома кримінальними провадженнями та понад 80-тьма судовими ухвалами.

Цими днями така інформація стала відома українським журналістам. У себе на Фейсбук написав про це пост незалежний журналіст Рудич.

Річ у тім, що конкурс на здобуття посади «Начальник Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України» виграв Коробко Василь Петрович.

https://minjust.gov.ua/m/rezultati-konkursu-na-zaynyattya-vakantnih-posad-derjavnoi-slujbi-kategorii-b-aparatu-ministerstva-yustitsii-ukraini-ta-kategorii-b-teritorialnih-organiv-ministerstva-yustitsii-ukraini-priznachennya-yakih-zdiysnyuetsya-derjavnim-sekretarem-ministerstva

Він є бізнесменом широкого профілю. Займався будівництвом, торгівлею табаком, заснував бізнес-структури з багатьма видами діяльності.

Та одне із Товариств з обмеженою відповідальністю, а саме – ТОВ «МАЙВОН КОМПАНІ» (Код: 35920089), насьогодні фігурує у трьох кримінальних провадженнях Національної поліції України.

Наприклад, у справі про шахрайство (для перегляду інформації на ресурсі необхідно зареєструватися — авт.)

https://youcontrol.com.ua/ru/judgedoc/?documentId=81449251&cid=11345780

та у кримінальному провадженні «за фактом організації на території Київської та інших областей суб’єктів підприємництва з метою прикриття незаконної діяльності, спрямованої на безпідставне формування податкового кредиту по ПДВ, що спричинило Державі крупний матеріальний збиток». А також – за фактом «легалізації» (відмивання) доходів в особливо великих розмірах у 2016-2017 роках.

https://youcontrol.com.ua/ru/judgedoc/?documentId=84342013&cid=11345780

Також дуже негативна інформація, що стосується переможця у конкурсі Мін’юсту — Василя Петровича Коробка – опублікована на інтернет-сайті однієї з правових груп.

https://lex-ua-lex.blogspot.com/2018/01/maivon.html

Автор публікації  під промовистою назвою

«ТОВ «Майвон компани», брокер Андрей и кредитные доноры. Неудавшаяся попытка присвоить деньги»

 

відверто звинувачує ТОВ «МАЙВОН КОМПАНІ» у належності до шахрайської мережі.

ЦИТАТА:

«ООО «Майвон Компани», г. Киев. Компания работает как АСАП. и ИЛЛАНА через давно знакомый сайт http://rennessans.com/ , и принадлежит к крупной мошеннической сети в Украине.

Розуміючи, що в історії з таким дивним, специфічним конкурсом у Міністерстві справедливості України густо відгонить корупцією,

журналісти Всеукраїнського журналу «Корупціонер в Україні» підготували

Журналістський запит на отримання публічної інформації.

Інформація про ТОВ «МАЙВОН КОМПАНІ», ресурс youcontrol
Коробко Василь Петрович — учасник та бенефіціар, ресурс youcontrol
ТОВ «МАЙВОН КОМПАНІ» — СУДОВІ РІШЕННЯ, ресурс youcontrol

Наступного дня – 10 жовтня 2019 року – журналіст Всеукраїнського журналу «Корупціонер в Україні» записав у режимі прямого ефіру (не монтуючи — авт.) свою телефонну розмову зі співробітниками Міністерства юстиції України та розмістив відеозапис спілкування з помічницею заступниці Міністра юстиції України,  головою конкурсної комісії Коломієць Валерією

та директоркою  департаменту персоналу, членом конкурсної комісії Наталею Сова

Від імені журналістів-розслідувачів багатьох інтернет-видань та ресурсів новій-старій команді Міністерства справедливості України було надіслано сигнал.

Українські «пси демократії» знають, що в Мін’юсті України часів президента Зеленського і міністра Малюська

Це Міністр юстиції УКРАЇНИ — Малюська Денис. Чи перешкодить він КРИМІНАЛЬНОМУ ПРИЗНАЧЕННЮ?

знов перемагають у конкурсах з кримінальними провадженнями, як це було раніше – у 2016 році – за часів Порошенка і Петренка.

Чи буде призначений Василь Коробко за старою «схемою», як призначили Олега Гуназу?

https://antikor.com.ua/articles/150836-gunaza_oleg_ili_u_top-menedherov_minjusta_novyj_trend_ugolovnoe_proshloe_ili_nastojashchee

Відповіді на ці болючі запитання українське суспільство дізнається найближчими днями.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика