НАПОГОТОВІ ДАТИ ВІДСІЧ

Командувач ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ Збройних сил України Наєв Сергій виступає на Всеукраїнському форумі «УКРАЇНА 30»

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв взяв участь у Всеукраїнському форумі “Україна 30”.

Під час обговорення у рамках форуму ролі армії як безпекової складової, зокрема, йшлося про Стратегію національної безпеки і оборони України, перспективи розвитку Збройних Сил України в ході набуття ними необхідних спроможностей для забезпечення обороноздатності держави, а також безпекову ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил, готовність до відсічі збройної агресії проти України тощо.

Як зазначив командувач, з метою утримання контролю над лінією зіткнення сторін та недопущення просування противника в глиб території України, підрозділи Збройних Сил України продовжують виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.

— Українські військовослужбовці неухильно дотримуються вимог Мінських домовленостей та виконання взятих зобов’язань стосовно врегулювання ситуації на території Донецької та Луганської областей України, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Разом із тим, підрозділами угруповання військ, які виконують бойові завдання на межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим, здійснюється прикриття всіх десантно-небезпечних ділянок морського узбережжя, а також суттєво посилено систему протиповітряної оборони та розвідки.

За словами командувача, одночасно зі всіма підрозділами на постійній основі здійснюються тренування та навчання щодо виконання завдань за призначенням, у ході яких використовуються стандарти (процедури) з питань планування та ведення бойових дій, що прийняті в країнах-членах НАТО.- Збройні Сили України, разом зі всіма без виключення силами Сектору безпеки та оборони держави, готові до адекватного реагування на зміни в воєнно-стратегічній обстановці.

З цією метою розроблені відповідні варіанти як у разі ескалації конфлікту в районі проведення операції Об’єднаних сил, так й у випадку повномасштабного військового вторгнення збройних сил Російської Федерації на територію України, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

#Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОС #JointForcesCommand #JFC #military #Разом_переможемо #НАЄВ

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/1246627179072926

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика