Хто ти, Брезіцький: холоднокровний хижак

чи безпринципний корупціонер?

«Як юрист, я знаю що таке корупція, і як вона працює…», — заявив колись Назарій Брезіцький в інтерв’ю виданню «Форпост».

Напевно ж знає, якщо не менш успішно цим користується.

Але з початку кілька слів про те, який Брезіцький успішний як юрист. І зробимо це на прикладі його особистих численних справ за позовами банків та фінустанов про стягнення з Назарія і його родичів чималеньких коштів.

У 2008 році Брезіцький позичає в АТ «ВіЕс Банк» 300’000 євро, з яких повернув банку трохи менше 50’000 євро. У 2017 році банк за рішенням Жовківського райсуду стягує з Назарія 355’000 євро. Щоб затягнути розгляд справи з 2014 року Брезицький наймає аж 6 представників, які «закидали» суди заявами, клопотаннями та апеляційними скаргами: лише Жовківський суд постановив більше 20 ухвал у справі. Спроба визнати недійсним договір з банком дала «подихати» Брезіцькому 2 роки.

Проте, у 2018 році було відкрито виконавче провадження, в якому державний виконавець отримує ухвалу суду про тимчасову заборону «успішному» бізнесмену Брезицькому виїжджати за межі України.

Наразі гроші Брезіцький банку навіть і не починав віддавати.

З 2016 року ПАТ «УрСиббанк» намагався стягнути з Брезицького борг за кредитним договором, до якого наш юрист-вовчара втягнув поручителем свого покійного батька. Успішний «правознавець» та купа його представників досить вдало «затягували» справу понад 4 роки. Фантазуватий Назарій і тут намагався визнати кредитний договір недійсним, зупинивши розгляд позову банку на 2 роки.

І ось нарешті 31 липня цього року той самий Жовківський суд ухвалює стягнути з «успішного» позичальника 51’000 долярів.

Звісно, що і ці кошти Брезіцький також не буде поспішати повертати банку.

Обдурити людину, яка потрапила за станом здоров’я у скрутне матеріальне становище, та заволодіти її майном – це також норма для Брезіцького та його родичів.

І тут юридичні здібності Назарія спрацювали на усі 100 відсотків: оформлення позики було так заплутано документами, що людина навіть не зрозуміла в який момент потрапила у тенети до павука.

 Як наслідок – бідака не отримав обіцяних грошей та за три роки судової тяганини з Назарієм остаточно втратив квартиру…

Юрист-удав разом із «відомою у вузьких колах» адвокаткою Ірусею Сідловською, вдаючись до правових викрутасів, «нагріли» з 2013 року КСП «Гряда» аж на цілих 11’000’000 гривень. Справи тягнуться вже 7 років , але для Брезіцького нормально стільки чекати: сума з шістьма нулями того варта.

Як перевіреним способом незаконного збагачення Брезицький не погребував навіть підкупом реєстратора цінних паперів для переоформлення на своє ім’я акцій власників ВАТ «Сортнасіннєовоч», про що у Львові не розповідав лише Сірко. Процитуємо одне видання:

«Постановою ДКЦПРФ анульовано ліцензію ТОВ «Гал–Ера» по причині дій ТОВ «Гал–Ера», які призвели до втрати власниками ВАТ «Сортнасіннєовоч» належних їм акцій. Після цього щодо директора ТОВ «Гал–Ера» Макушевської О.Б. було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 367 КК України покарання згідно якої становить від двох до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю».

Висновок робіть самі.

Рейдерство як спосіб збагачення здавна притаманний Брезіцькому, інтереси якого постійно обслуговують багатенькі адвокатеси-абданківки (про коліжанок Брезіцького, Сідловську-Адбанк і Максимишин-КДКА, ми вже трохи розповіли у попередній публікації «Особливо успішні адвокатеси містера «Ікс» або лихварство від Львівської КДКА»).

Ця «свята трійця» та з молодим-перспективним Каблаком-молодшим натхненно напрацювали на користь Назарія аж до кримінального провадження №12019140270000122, в якому, сподіваємось, окремі «свідки» з трійці набудуть статусу підозрюваних у шахрайстві з метою заволодіння чужим майном.

Конфлікт між Брезіцьким та екс-консулом Цвілем має не тільки кримінальний відтінок, але і давню передісторію, яка красномовно підтверджує аморальні якості молодого «благодійника-мецената».

Хочу нагадати, що  Брезицькій у 2019 році «засвітився»   на львівському форумі видавців «BOOKFORUM BEST BOOK AWARD-2019».

Після проведення форуму його організатори «попросили» Назарія зі складу меценатів. Причина банальна: до голови журі дійшла інформація про рейдерські походеньки та кримінальні справи Брезицького.

Що ж, можливо я не про всі адвокатські здібності Брезицького згадав. Але, перебираючі судові справи та інтерв’ю нашого хероя, я ніде не зміг натрапити на те, що дійсно вказувало б про його антикорупційні подвиги.

НІЧОГО.

Натомість, деякі обставини вказують, що богобоязнений Назарій, вправно замилює очі деякім міськім високопосадовцям-хрестоносіям, сам успішно практикує корупцію, знаючи, «як вона працює».

«Власта», «Перлина Львова», вулиця Братів Міхновських – не просто назви якихось об’єктів та вулиць. Усі вони пов’язані з комерційною нерухомістю Назарія та з якими пов’язані численні порушення будівельних норм, підробка технічної документації, несплата податків та комунальних послуг на чималі суми. Гадаєте, що «благочинний» може втнути таке без відома або благословення львівського «владики» та його підлеглих?

Так що це як не пряма корупція, проти якої оголошував «хрестовий ходу» Брезицький?

Можливо багато говорити про Бога, але усе робити безбожно.

Не знаю який там справжній рейтинг у Назарія у Львові (мабуть не більше за розмір пісюна у стероїдного бодібілдера), не знаю хто його лохторат, але попри свої запевнення не йти у політику, Брезицький все ж таки подався на вибори мера Львова.

Свої М.Е.Р.-зькі амбіції Назарій пропагує вже понад 2 роки, витрачаючи, за його словами, по 100’000 гривень на місяць. Підрахували, лохторат?

          Знаючи зв’язки Брезицького з діючою міською владою та будучи впевненим у його «непроходимости», впевнений, що Назарія призначено суто технічним кандидатом у перегонах, основним завданням якого буде «відкусити» частину голосів виборців від основних суперників пана Садового та тих, хто ще не визначився або наївно сподівається побачити на львівському Олімпі «Нові Молоді Обличчя».

          Якими себе виявили за останній рік такі Н-М-О у Верховній раді та на високих посадах ми вже побачили. Сподіваюсь, що львів’яни зроблять правильний вибір – на користь рідного міста.

Люди пам’ятають довго, інтернет – зберігає навіки.

Любі Українці, шануймось, бо ми того варті, і усе буде добре!

Щиро ваш

                                                                             Левко Письменний

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика