ДО МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ДНІПРА ДОПРАВЛЕНО 350 тисяч МЕДИЧНИХ МАСОК — повідомило Командування ОС

В межах гуманітарних ініціатив Командування об’єднаних сил Збройних Сил України до міста Дніпро прибув п’ятитонний гуманітарний вантаж, який складається з 350 тисяч захисних масок-распіраторів класу FFP2.

За словами командувача об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, вантаж призначений для Військово-медичного клінічного центру Східного регіону, а також для цивільних лікарень міста Дніпро. 

— Як відомо, медичні працівники перебувають в складних умовах рятуючи життя наших військовослужбовців, а також цивільних громадян. Надаючи допомогу пацієнтам, вони часто наражають себе на небезпеку. Тому вкрай важливо захистити медиків, які першими контактують із хворими на інфекційні хвороби. Вони у найбільшій зоні ризику і повинні бути надійно захищені, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. 

Командувач додав, що фільтрувальні напівмаски класу FFP2 захищають людину від вдихання найдрібніших частинок, а отже й від шкідливих інфекцій. Їхня ефективність становить не менш як 94%, яку не можуть забезпечити звичайні одноразові маски. 

— Гуманітарну допомогу передано благодійним фондом «Міжнародна асоціація підтримки України» керівницею якого є Ольга Чуйко. Доставка вантажу здійснювалася «Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України» на чолі з президентом Леонідом Костюченком у тісній координації з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/344771737678885

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика