УКРАЇНСЬКІ МІСТА ОТРИМАЛИ ПОНАД 200 ТОНН ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

У межах гуманітарних ініціатив Командування об’єднаних сил Збройних Сил України, понад 200 тон гуманітарних вантажів цільового призначення доставлено до 11 українських міст. 

Як повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, гуманітарну допомогу в першу чергу отримали українські захисники, військові госпіталі та внутрішньо переміщені особи. 

– До гуманітарних ініціатив Командування, серед яких важливе місце займає міжнародний стратегічний проєкт «Допомога Схід», долучилися не тільки волонтери, а й представники великого та малого бізнесу, державні та недержавні установи, міжнародні фундації тощо,– підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що гуманітарні вантажі до України відправлено з Франції, Польщі, Литви, Греції, Італії, Іспанії та з інших країн. Доставку цих вантажів здійснювали українські автомобільні перевізники. 

– Наша спільна діяльність є прикладом об’єднання вагомих зусиль заради перемоги над ворогом, який загрожує сьогодні не тільки нашій державі, але й іншим країнам. Підтримка України міжнародною спільнотою допомагає нам боротися і вірити в краще. Ми щиро вдячні нашим партнерам за цю допомогу, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. 

Варто зазначити, що днями автопотяг з ліками, харчовими продуктами, засобами гігієни та дитячими речами прийшов до Новомосковського району, що на Дніпропетровщині. Вантаж отримала районна військова адміністрація. 

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=359274082895317&id=100064381853653

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика