СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МИРНОГРАДСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Завдяки роботі проєкту людської безпеки «Кусаноне» Посольства Японії в Україні, до Мирноградської центральної міської лікарні передано апарат ультразвукової діагностики «Canon Xario 200G» вартістю 2 400 000 грн.

Захід відбувся у межах гуманітарних ініціатив командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.
Як зазначив командувач, персонал даного медичного закладу працює з великим навантаженням, адже лікарі взяли на себе обслуговування мешканців інших населених пунктів Донеччини, де через ведення активних бойових дій зруйновано всі заклади охорони здоров’я.
– Апарат ультразвукової діагностики було передано від благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України». Він має всі необхідні візуальні налаштування та розрахунки, що потрібні лікарю для будь-яких досліджень. Апарат оснащений таким сучасними методом досліджень як компресійна остеографія, яка дозволяє визначити наявність онкологічного захворювання у пацієнта, – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Але, головна його цінність полягає в тому, що тепер в районі проведення бойових дій медики матимуть можливість продуктивніше виконувати свою непросту роботу, в саме ефективніше рятувати й лікувати людей.

Командувач додав, що українські військовослужбовці, виконуючи свою місію, не тільки боронять рідну землю зі зброєю в руках, але й допомагають цивільному населенню.
– Ця допомога є особливо необхідною саме там, де мирні мешканці потерпають від жахів війни. Ми бачимо проблеми і знаємо, як їх вирішувати, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Слід зазначити, що апарат ультразвукової діагностики «Canon Xario 200G» є одним з найсучасніших та досконаліших у своєму класі. Функції апарату дозволяють використовувати діагностичну систему у будь-якому місці лікарні або клініки попри відсутність джерела електричного струму, а висока якість візуалізації та широкий спектр застосувань системи Xario забезпечує оптимальну допомогу пацієнтам.
Завдяки бездротовій роботі, цей апарат УЗД поєднує відмінні характеристики та дуже високу мобільність.

  • Він нам був дуже потрібний, адже на апараті минулого покоління вже неможливо було працювати. А в нас є четверо лікарів-спеціалістів з ультразвукової діагностики, до яких звертаються хворі на онкологію, а також чимало вагітних жінок, тому що ми одна з небагатьох лікарень на Донеччині, яка може приймати пологи, – наголосила виконувачка обов’язків директора Мирноградської центральної міської лікарні Ольга Гостєва.

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика