Партія Гриценка є фейковою, тому його реєстрацію ЦВК має скасувати

Про це заявив політичний в’язень, лідер ПП «Могутня Україна» Анатолій Руденко. Днями Анатолій Руденко разом з однодумцями, активістами партії подав до ЦВК докази про те, що під час так званого створення ПП «Громадянська позиція України» соратниками Гриценка було допущено низку кричущих фальсифікацій та підробок.

Анатолій Руденко – відомий громадський діяч з Кривого Рогу. Раніше він виграв судову справу в ЄСПЛ «Анатолій Руденко проти України».

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/974_a10

В другій половині 2000-их років Руденко відсидів кілька років в жахливому криворізькому СІЗО. Відсидів без рішення суду. У Анатолія Руденка є недоброзичливці та вороги в Кривому Розі. І, перш за все, це – Вілкули, бо Руденко опонував Вілкулам за їхній демарш «Кривий Ріг – територія вільна від НАТО» та випади проти української мови.

Отже, коли Руденко перебував у жахливому криворізькому СІЗО,

сталися ще більш жахливі та ганебні події. Громадського діяча Руденка пересадили з СІЗО до місцевої психлікарні. А тим часом, з «його» партією «Могутня Україна»

почали коїтися незаконні речі.

Внаслідок тих незаконних дій і постала так звана ПП «Громадянська позиція України», яку очолює Гриценко.

Згідно з наявними документами, які Руденко передав до ЦВК (див. нижче),

1)установчого з’їзду ПП «Громадянська позиція не було», бо він ніби проходив за адресою м. Київ, вул. Ярославів Вал, 17б. А на той час це була будова без вікон, яка не опалювалася. То як міг в таких умовах проходити установчий з’їзд «ГПУ» Гриценка?

  1. 2 Протокол 20/12-09 Зборів Дніпропетровської обласної організації ПП «Могутня Україна» від 22 грудня 2009 року є сфальшованим, бо «присутні» на зборах 5 членів Дніпропетровської обласної організації  ПП «Могутня Україна» насправді того дня – 22 грудня 2009 року – брали участь в судовому засіданні Апеляційного суду Дніпропетровської області. Документи про фальшування протоколу Зборів від 22.12.2009 Руденко передав до ЦВК.
  1. 3 В документах установчого з’їзду ПП “Громадянська позиція України»  є й інші фальшиві підписи.
  1. 4 Під час так званої реєстрації «Громадянської позиції» Гриценка мала місце маніпуляція з відповідним реєстром Мін’юсту. За словами Руденка, про це знає пані Наталя Бернацька (Севостьянова) – член ЦВК, у минулому – заступник Міністра юстиції. Хоча, підпису тогочасного Міністра юстиції України Онищука на відповідному документі нема.
  1. 5 До деяких порушень причетна донька Гриценка Світлана, бо на одному з документів стоїть її підпис – повідомив Руденко.

  До речі, до фальшивого створення ПП «Громадянської позиції України», яку очолює Гриценко, мав стосунок і один з «гаманців» Курченка — повідомив політв’язень. І не лише він.

Глобально до появи партії, на чолі якої стоїть кандидат у Президенти України Гриценко, мав причетність Олександр Вілкул.

Руденко вважає, що саме О. Вілкул підказав Гриценку такий кримінальний спосіб створення партії, бо Вілкул знав, що лідер ПП «Могутня Україна» Руденко сидить в СІЗО, а партія «Могутня Україна» є живою, діючою. То чому «добру пропадати»?

На думку Анатолія Руденка, тому його – Руденка – і не випустили з СІЗО, а помістили до місцевої психлікарні, бо комусь закортіло партії. Формула підступна і проста: Руденка — до психлікарні, Гриценку – партію.

Так зване перетворення ПП «Могутня Україна» в «Громадянську позицію України» фейково відбулося ніби через зміну назви.

Такими «іграшками» Гриценка зустріли в Одесі.

Після того, як Анатолій Руденко під запис відеокамери передав документи щодо фальшивої появи партії Гриценка до ЦВК, цей орган має повідомити відповідні установи, зокрема Державне бюро розслідувань України.

Оскільки Гриценко висувається від партії «Громадянська позиція України», яка була створена з порушеннями, то реєстрацію цього кандидата необхідно скасувати – наполягає Анатолій Руденко.

Політичний в’язень, лідер ПП «Могутня Україна» Анатолій Руденко

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика