В Україні війна, а правоохоронна система продовжує переслідувати громадян Республіки Ічкерія — захисників України

Українського чеченця — бійця ДФТГ, який захищав Україну спочатку повномасштабного вторгнення як доброволець, в порушення низки законодавчих актів та Конвенції прав і свобод утримують в СІЗО.

У травні 2021 року рішенням РНБО декілька українських чеченців зарахували до списків так званих кримінальних авторитетів.
Але ж ці люди «не сиділи» в місцях ув’язнення, не були пов’язані з кримінальним світом. Щоб бути кримінальним авторитетом, необхідно значну частину свого життя провести за гратами і банально зректися родини, народу і навіть віри на користь кримінального світу.
А тому таке зарахування представників чеченської діаспори в Україні означає переслідування правоохоронними органами і дуже відгонить радянською практикою.

Слід сказати, що героя цієї публікації також безпідставно занесли в той ганебний список кримінальних авторитетів.

Щоб не наражати чеченських родичів цього бійця ДФТГ, які фактично перебувають в окупації (Україна визнала Ічкерію окупованою рф територією) на небезпеку переслідування московськими карними органами, я не буду вказувати ім’я та прізвище фігуранта.

Отже, справа ця є двошарова.
Перше, нашого героя безпідставно вносять в список кримінальних авторитетів.

Друге, є кримінальна справа про притягнення іншої особи нібито за те, що вона вимагала гроші з одного українського вірменина.

На певному етапі до справи вимагання прив’язують цього українського чеченця. Попервах свідки не вказують на нього, а підозрюваний у справі навіть говорить , що цей чеченець не причетний.

Та слідство «попрацювало» зі свідком, і от уже за місяць-півтора «наполегливого» слідства у справі з’являються анкетні дані нашого захисника — бійця ДФТГ.

До цього, герой статті служив в ДФТГ і в лавах одного з добровольчих формувань тергромади захищав Україну.
Отримавши наказ командира супроводжувати вантажі, він виконував оборонне завдання, під час якого його і затримали правоохоронці.

Саме після цього і розкрутився маховик несправедливості проти оборонця України.

Після затримання свідок ну надто дивним чином почав практично вигадувати нові обставини і всупереч думці обвинуваченого назвав анкетні дані цього ічкерійця.

23 січня 2023 року в Печерському райсуді відбулося судове засідання, під час якого всупереч аргументам адвокатки, чеченця фактично позбавляють волі, хоча прокурори не змогли реально довести, як служачи в ДФТГ захисник України чеченської національності — громадянин Ічкерії буде впливати на свідків, порушувати законодавство тощо.

Як повідомила журналісту адвокатка Катерина Юсупова, справа дуже нагадує замовну.

Суспільству і адвокатським колам відома «нелюбов» тодішнього міністра Авакова до ічкерійців.

Саме за часів Авакова з’явилися ну дуже дивні списки кримінальних авторитетів. Через таку аваковську інтригу чиновники офісу Президента України Володимира Зеленського змушені були захищати лінію фактично нав’язану ним.

Внісши в фейкові списки кримінальних авторитетів, система ніби створила «кадровий резерв» для таких замовних справ.

І тепер у деяких кримінальних справах, як у випадку з цим ошуканим вірменином, з’являються нові дуже дивні подробиці: свідки за місяць-півтора згадують нові прізвища, суди виносять нікчемні ухвали, що порушують Конвенцію про захист прав і свобод.

А обізнаним фахівцям і журналістам стає зрозуміло:
завдяки фейковим спискам кримінальних авторитетів, система може захисників України перетворювати у «злочинців».

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика