У Києві діє адвокат-ошуканець, який хизується зв’язками з пітерськими фсбшниками, газпромом, роснафтою.

Адвокат Денис Удалов — чи справді «рішає»,
чи просто ошукує?

У Києві діє адвокат Денис Удалов, який бере великі суми грошових коштів нібито для розв’язання тієї або іншої бізнес-проблеми. Натомість, згодом і проблему не розв’язує, і грошей не повертає. Для цього він розповідає про ускладнення проблеми, і пропонує збільшити обсяг «бюджету».

Про це стало відомо з інформації в Телеграм каналі:

https://t.me/c/1307368880/14992

«Внимание! Осторожно В Киеве орудует Адвокат-мошенник Удалов Денис Валентинович, проживает по адресу Михаила драгомирова 20 второй подъезд (новопечерские липки) данный персонаж втерается в доверие рассказывает постоянно о своих знакомствах с топовыми чиновниками судьями и прокурорскими, ну кого не возьми все с ним в классе учились или кумовья или друзья очень близкие, далее предлогает решить все вопросы или приумножить деньги по схеме выкупа земли через его чиновников якобы он сто раз так делал, врет искустно о том что он всё может и всех чуть ли ни он назначал, потом начинает всплывать правда начинаешь углублятся а оказывается всё что говорил было враньем из начально, и даже в мелочах врёт, зачастую врет чтобы казаться лидером и очень любит быть в центре внимания (наверное компенсирует свой малинький рост 150см) живёт на широкую ногу имеет Внж в Испании и в России (куда постоянно ездил по его словам к сослуживцам из СК и чекистам которыми он очень гордился) дети учатся в Британской школе на липках, ездить на новом Мерседес GLS400, так вот как выяснилось что за весь его стаж работы адвокатом он провёл всего 7-8 дел, а заработок на злоупотреблении доверием, он только и делал что брал деньги за решение и ничего не решал а усложнял и пытался не вернуть деньги, или вернуть только малую часть объясняя что часть работы точно сделал (ведь доказать обратное тяжело). С его слов сейчас в устроился в Тероборону, если и правда то с целью скрыть свою сепаратистскую сущность, и списать все долги и обязательства которые он набрал, и продолжить кидать людей!Если вы или ваши близкие пострадали от действий данного мошенника Адвоката Удалова Дениса, просим прислать описание вашей ситуации на почту: ivsentt20@gmail.com (по возможности приложите максимум доказательств если есть) мы соберём матерьял и опубликуем в средствах массовой информации, и направим в компетентные органы!»

Останні кого, ошукав в такий спосіб Удалов, стала родина киян Володимира та Яни Д.

Спритний Удалов фактично позбавив родину Д. досить значної суми – 288 тисяч доларів.

В телеграмі Денис Удалов пише Володимиру Д. про необхідну суму 228 246 доларів США

Для того, щоб заволодіти коштами, Удалов навіть затіяв дружбу з постраждалими.

Є фото, на якому за одним новорічним столом сидить постраждала (ошукана) родина Д., а неподалік за столом в рожевій сорочці – Денис Удалов.

«Вчора» ще Денис Удалов ділив новорічний стіл з жертвами ошукання, а за деякий час — ошукав.

Аби вициганити необхідну суму — 288 тисяч доларів США, адвокат Удалов Денис вигадує земельну схему, а приманкою, приводом для вилучення грошей у Володимира і Яни Д. виступає земля сільськогосподарського призначення в Полтавській області Хорольського району.

Удалов розповідає Володимиру Д., як внаслідок цієї схеми буде позбавлено державну структуру в Україні великої кількості гектарів.

Всі ці земельні «Нью-Васюки» від адвоката Удалова можна оцінити і прослухати в аудіофайлах, які викладено наприкінці публікації.

А загалом «адвокатська» праця Удалова виглядає таким чином. Ну просто-таки суцільне «рішалово».

Щоб надати шахрайській оборудці вигляду бізнес-партнерства, Удалов оформив на свою дружину і дружину Володимира — Яну — фірму «ДВУД».

До Нового 2022 року на цій фірмі мало з’явитися 1500 гектарів землі, але не з’явилось, а все що є — це лише 2000 гривень статутного капіталу.

Тим не менше, у певний зручний для нього момент Удалов фактично отримує гроші від своєї «жертви». І в потрібний час, під якимось приводом відмовляється повернути кошти, пропонуючи, надати підтвердження йому або компетентним органам.

ЦИТАТА: «хто, коли, де і для чого брав гроші».

У випадку з родиною Д. таким моментом неповернення коштів стало 24 лютого 2022 року — день повномасштабного вторгнення рф в Україну. Справді, комусь війна, а комусь — гешефт.

При чому, якийсь час Удалов обіцяв повернути кошти, та раптом змінив обіцянку. І фактично «кинув», ошукав подружжя, а потім ще й заперечив, що кошти, які належать родині Володимира та Яни Д., було спрямовано фактично Удалову. Таке заперечення в отриманні коштів може бути відповідно до чинного законодавства визнано в суді шахрайством.

Журналісти наших ресурсів зацікавилися цією ситуацією, бо такі шахрайські дії є доволі небезпечними в будь-який час, а під час воєнного стану вони становлять загрозу ще й тому, що звужують волонтерську базу, зменшують можливості ошуканих підприємців допомогати фронту, заганяють громадян у борги.

Володимир Д. мріє про Перемогу України

Журналісти налагодили комунікацію з постраждалими і отримали доволі інформації, що спонукає хвилюватися як за фінансову безпеку окремих громадян і родин, так і за безпеку держави Україна в цілому.

Передусім, є підтвердження того, що адвокат Денис Удалов фактично отримав від Володимира Д., використовуючи вигадану земельну схему, суму в понад 288 тисяч доларів США.

Також в розпорядженні редакції є аудіозапис, з якого випливає, що Удалов відмовився повертати кошти родині.

Стали відомі також цікаві подробиці, які можуть свідчити про співпрацю Удалова з пітерськими ФСБшниками. Крім того, Удалов хизувався можливостями співробітництва з ПАТ «Газпром» і ПАТ «Роснафта».

Рашистські компанії ПАТ «Газпром» і ПАТ «Роснефть» та інш. фігурують в листуваннях адвоката Удалова

Не гребував адвокат Удалов співпрацювати і з фірмами, що знаходяться в ОРДЛО. В цьому зв’язку заслуговує на окремий рядок історія з краденими рейками, документи на які є фіктивними. У листуванні нижче фіктивні документи називаються лівими.

А до оборудки мають стосунок якісь люди з Санкт-Петербурга рф.

А так виглядає 900 тон вкрадених рейок.

Така, очевидно, протиправна активність приносить Удалову неабиякий зиск, дозволяє жити на широку ногу: мати нерухомість в Іспанії, дороге авто.

Невдовзі після ошуканської оборудки, за наявною інформацією, адвокат Денис Удалов придбав цей «Мерседес»

Постає запитання: звідки ж такі статки у пересічного адвоката, що його зареєстровано в Раді адвокатів Полтавщини?

Підсумовуючи ситуацію, варто порадити громадянам, які потребують адвокатського захисту, реально перевіряти чи не пропонують їм відповідну юридичну підтримку такі собі удалови або й особисто він.

А для убезпечення клієнтів від загрози ошукання зазначеним «героєм» надалі, ми звернемося до відповідних органів для перевірки інформації та порушення проблеми щодо позбавлення адвоката Удалова Дениса права займатися адвокатською практикою.

http://www.sektorlife.info/2022/05/ydalov.html

Також вельми корисно для фінансової безпеки українських громадян та Національної безпеки України буде залучити до інформації з журналістських публікацій співробітників СБУ та Генпрокуратури. Врешті, пора перевірити факти співпраці Дениса Удалова з рашистськими спецслужбами та компаніями з країни-агресора рф: газпром, роснафта тощо.

В розпорядженні редакції є низка аудіофайлів, що можуть становити значний інтерес для співробітників правоохоронних органів та спеціальних служб України.

https://drive.google.com/file/d/1tIE742s58hnk8g2sbjgrqf1T19hUgNXV/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1tAgDnPiF5zOWRdE25LP3K8zJcPbc2r9S/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1tNoQLnN-Zd0qEk891Z09PaG8If-l0wiG/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1sp425tUzZFqEtL7O1gavq5iB7aUyEu29/view?usp=drivesdk

Далі буде.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика